Neler Yeni

Yardım 34K bütçe bu laptop alınır mı?

eren28tr

80+ Gold
açtım zaten destek geldi technopatta linç gelse ne olsun saygı duyulan insanlar bile victusun dandik olduğunu biliyor fanboy çok linç yeseydim burada yerdim gidin bakın konuma.
Hangi konu hocam link atarmısın.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
ben konuyu technopattada açtım kapatıldı ama destek geldi touchpadı içeri göçen olmuş limitlerden dolayı problem yaşayan olmuş drop sorunu yaşayan olmuş goggle da vs. stutter yiyen olmuş nereye linç geliyor? gelsinler tonca konu atayim önlerine.
Mesaj otomatik birleştirildi:

silindi.

Sebastian Szymanski

80+ Silver
hocam benim düşüncem değil nesnel ney benim düşüncem bak kanıtsız şekilde desem eyvallah benim düşüncem olur ama tonca kanıt attım nesnel bu.
Hocam haklısınız, benim pek bilgim yok ama çoğu laptop ile alakalı attığınız sorunları hatırlıyorum, yazılımsal veya bir kaç laptopda olabilir bu sorunlar yine de dikkate alacağım teşekkür ederim iyi forumlar

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam haklısınız, benim pek bilgim yok ama çoğu laptop ile alakalı attığınız sorunları hatırlıyorum, yazılımsal veya bir kaç laptopda olabilir bu sorunlar yine de dikkate alacağım teşekkür ederim iyi forumlar
dell g serisi victus 16(30 bin liraya 4060 ve r5 vardı ona bakabilirsiniz ama paneli berbat) msi bravo(yenileri eskiden güzeldi) msi thin serisi msi katana msi cyborg tuf f15(öneriyorlar ama uzak durmakda fayda var) monster excalibur.

Ekler

• resim_2024-06-15_183935859.png
    resim_2024-06-15_183935859.png
    14.6 KB · Hit: 13
Top Bottom