Neler Yeni

35.000-45.000 Oyuncu Laptop Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Nedim Beşer
Ampere mimarisi hâlâ alınabilir. Üzeceğini zannetmiyorum. DLSS 3 ve DLSS her oyunda ve programda yok sonuçta.
Haklısınız yeni bir teknoloji şuan için ilerleyen zamanı düşünerekte biraz hareket etmek istiyorum şuan Monster kullanıyorum zamanında almıştım 1650ti ekran kartı var 2 K daha verip o zaman için rtx ekran kartlı laptop alabiliyordum pişman oldum bunu tekrarlamamak için uğraşıyorım
Mesaj otomatik birleştirildi:

BL10'un attığı i7 13700HX'li OMEN'i alırdım sanırsam. PCI Express 5.0 desteğinden dolayı ve VRAM'i yine 8 GB 3070 Ti'daki gibi.
O siteden bir alışveriş yaptınız mı ben hiç duymadım biraz cahil kalmışım sanırım

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,136
İsim
Semih Boran
Haklısınız yeni bir teknoloji şuan için ilerleyen zamanı düşünerekte biraz hareket etmek istiyorum şuan Monster kullanıyorum zamanında almıştım 1650ti ekran kartı var 2 K daha verip o zaman için rtx ekran kartlı laptop alabiliyordum pişman oldum bunu tekrarlamamak için uğraşıyorım
Mesaj otomatik birleştirildi:

O siteden bir alışveriş yaptınız mı ben hiç duymadım biraz cahil kalmışım sanırım
Haklısınız. Mesela o mağazanın sattığı ürünlerden biri:
Yorumlarına vs. bakabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Nedim Beşer
Teşekkür ederim hepsiburadada satıcı olduğunu bilmiyordum büyük ihtimal omen cihazın fiyatı artacağı için stokta yok arkadaş haftada bir fiyatlar değişiyor yangından mal kaçırır gibi de bodoslama almak istemiyorum bir hafta bakıyorum tam diyorum bu alıcam pat fiyat değişiyor sonra dikkat etmem gereken bir şey daha varmış özelliklerde diyorum ona göre bakıyorum tekrar değişiyor ne yapacağımı şaşırdım açıkçası

Rayban34

80+
birkaç bir şey daha yazacaktım unuttum şimdi daha yeni düzelttim konuyu öncelikle yardımınız için teşekkür ederim HP markasına biraz önyargılıyım laptopta soğutma açısından nasıldır kullanıyor musunuz birde şunu söylemek sormak istiyorum HP victus HP omen cihazların wat değerlerini sitede bulamadım var mı yoksa sadece telefon ile görüşerek mi öğrenebiliyoruz acaba
Hocam max fanı 4600rpm. Auto fanda 3000 3500rpm arası dönüyor performance modundayken. Ortalama 65 70 derece arasında geziyor cpu ve gpu. Genelde 70 üstüne pek çıkmıyor ikiside.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Nedim Beşer
Hocam max fanı 4600rpm. Auto fanda 3000 3500rpm arası dönüyor performance modundayken. Ortalama 65 70 derece arasında geziyor cpu ve gpu. Genelde 70 üstüne pek çıkmıyor ikiside.
Değer olarak iyiymiş aslında hocam Asus veya msi aklıma kazınmıştı marka olduğu için şöyle diyeyim telefonda nasıl iPhone ayrı dünyaysa msi veya Asusunda PC sektöründe öyle olduğunu düşünüyorum HP içinde bakıcam baya bi kişi önerdi ama ilk önceliğim her zaman msi Asus olacak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,727
Üyeler
142,166
Son üye
Rmznsvn
Top Bottom