Neler Yeni

35.000 sistem önerisi

Lolita

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Asya
Discord
lolita0296
Bu 70 derece fobiniz neden sizin? Merak ettim ondan soruyorum. Ben de ısıya çok takılan biriydim eskiden ama şu an PC herhangi bir eror vermiyorsa ısının pek bir önemi yok benim için
Bilmiyorum çok takıntım var bu yüzden bu derecenin üstünü istemiyorum, ayrıca sistem alınca windows 11 deneme sürümünü nasıl kuracağım bu konuda hakkında da bir fikrim bulunmuyor.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
680
İsim
Sercan GÖKALP
Bilmiyorum çok takıntım var bu yüzden bu derecenin üstünü istemiyorum, ayrıca sistem alınca windows 11 deneme sürümünü nasıl kuracağım bu konuda hakkında da bir fikrim bulunmuyor.
Boş bi takıntı benden söylemesi çünkü ben de senin gibiydim boşa stres. Windows için de aç YouTube den aç bak ben öyle yaptım herhangi bir w11 kurulum videosu işini görür çok kolay

Lolita

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Asya
Discord
lolita0296
Boş bi takıntı benden söylemesi çünkü ben de senin gibiydim boşa stres. Windows için de aç YouTube den aç bak ben öyle yaptım herhangi bir w11 kurulum videosu işini görür çok kolay
Anladım teşekkür ederim, 1 ay sonra umarım fiyatlar birazda olsa sabit kalır. 4060TI almak çok istiyorum, 4060 kötü diyor arkadaşım.

Top Bottom