Neler Yeni

3500 Tl'ye Asus mu GamePower Monitör mü ?

Anathe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alp Dursun
Hocam kısa zaman önce Gamepower monitör aldım daha dün elime ulaştı her şeyiyle aşırı memnunum alacak isen gamepower alabilirsin hem olması içini de rahatlatır
Donanım arşivinde bu yazdığım monitörün incelemesi var ve genel olarak fp ürün.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
kareşim incelemelerini izledim çevremde de kullanan var memnun olan kullanıcı yazmaz genelde şikayeti olan yazar
İşte sıkıntı orda başka ürünlerde bu kadar şikayet yok

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
İşte sıkıntı orda başka ürünlerde bu kadar şikayet yok
Şikayet diğer ürünlerden fazla değil sadece insanlar papağana dönüşmüş durumda misal yukarıda "alınmaz" demiş neden diye sorsam asla "monitörün nedenlerini yazamaz" sadece papağan olduğu için copy paste yorum yapıyor.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
Şikayet diğer ürünlerden fazla değil sadece insanlar papağana dönüşmüş durumda misal yukarıda "alınmaz" demiş neden diye sorsam asla "monitörün nedenlerini yazamaz" sadece papağan olduğu için copy paste yorum yapıyor.
Aslında haklısın abi bende yukarıdaki yorumlarımı diğer insanlardan ve şikayetlerin duyduklarımla yaptım ama yinede ben şahsen gamepowera sıcak bakamıyorum aşırı f/p bir marka ama bana göre almak bir risk rampage markasıda öyle. kötü bir markanın her ürünü kötü olmaz ve aynı zamanda iyi bir markanın her ürünü iyi olmaz o yüzden en azından bütçesi yetmeyen arkadaşlar alabilir ama bütçe varsa ben yine önermiyorum

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Aslında haklısın abi bende yukarıdaki yorumlarımı diğer insanlardan ve şikayetlerin duyduklarımla yaptım ama yinede ben şahsen gamepowera sıcak bakamıyorum aşırı f/p bir marka ama bana göre almak bir risk rampage markasıda öyle. kötü bir markanın her ürünü kötü olmaz ve aynı zamanda iyi bir markanın her ürünü iyi olmaz o yüzden en azından bütçesi yetmeyen arkadaşlar alabilir ama bütçe varsa ben yine önermiyorum
Bunların hiçbir deneyimi yok. Kafandan model uydur salla Rampage XXX Gamepower XXX alınır mı yaz, alınmaz yazacaktır.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
Bunların hiçbir deneyimi yok. Kafandan model uydur salla Rampage XXX Gamepower XXX alınır mı yaz, alınmaz yazacaktır.
Aynen öyle abi senin kanalda incelemesini yaptığın rampage direksiyon setinde aynısını demişlerdi artık insanların kötü bir markanın her ürünün kötü olmadığını anlaması gerek. Gamepower dediğim gibi fp bir marka ürüne ve bütçeye göre alınır kanalda incelemesini yaptığın bull t10 gibi bütçesi olmayan süper bir nimet ama daha fazla bütçe varsa onu almak yerine asus msı gibi markaları önermek mümkün ama onlarında hee ürünü iyi değil bende yukarıda alınmaz dedim ama adam asus ve gamepowerı diye konuştu açtığı için alınmaz dedim sadece direk bütçem max bu gamepower alayım mı dese bende alınır derdim

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Asus TUF Gaming VG249Q1A 2.el 3500 Tl'ye alacağım alırsam
ya da
Sıfır ürün GamePower BULL T10 3600 Tl amazonda.
Epeyde karşılaştırdım ve teknik puan olarak 3 puan GamePower daha önde ama daha iyi anlayan birisi varsa yardımcı olabilir mi? Belki bildiğiniz bu fiyat bandında varsa daha iyisi önerilerinizi de alırım.
bence 2. ele bulaşma onun yerine
LG 24gn60r veya LG 24gn65r al

owerdoze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mina
Bu önyargı ve hiçbir şey bilmeden herşeyi bilen topluluk olmasa alışverişte yapamicaz sanırsın ki adamlar 7 kuşak monitör ekran kartı üreticisi. onlar sayesinde olaya hakim oluyoruz. Aptullahin da dediği gibi şuraya comolokko 2k ekran alinir mı yazın arkanıza yaslanip izleyin.

Gamepower 24" Bull T10 Flat IPS 180Hz 0.5ms Gaming Monitör aldım 1 hafta sonra 1 tane daha aldım. İlk isyerindeki bilgisayara DP ile bağladım ekran mor ağırlıklı açıldı hemen hdmı ile bağladım test ettim her şey normal. Burada sorun işyerindeki PC rx580 takılı DP arizali olabilir dedim. Direk monitöre suç atmadim. Yani kisacasi sorun bazen aldığımız urunde değil bizdeki urundede olabilir.

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Mirhan Yalçın

GamePower Royal V40 27″ RGB 240Hz 0.5Ms 2K QHD Flat IPS Pivot 2xUsb 3.0 HDR400 FreeSync, Gsync Gaming Monitör (Sıfır Ölü Piksel Garantili) var elimde gayet güzel bir monitör oldukça da memnunum​

Yardımcı olmuyacaksan mesaj yazma bull t10 popüler olduğu gün bir sürü konu açıldı ölü pikselle ilgili ghostingle ilgili renklerin kötülüğüyle ilgili

Top Bottom