Neler Yeni

350TL'ye neden DROP PLUS almalıyım?

AKAsienna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Akif Kaya
Selamlar;
uzun bir süredir kulaklık almak istiyorum ve araştırıyorum, gerek forumda gerek youtubeda gerek arkadaşlarımın verdiği tavsiyeler üzerine Drop Plus'ın fiyatına göre en iyi oyuncu kulaklığı olduğu kanısına vardım fakat aklımda bazı sorular var;

-hepsiburadanın 50 tl indirimiyle 350tl'ye almak istiyorum umarım kampanya devam ediyordur
-350tl'ye en iyisi mi?
-özellikle müzik açısından ve de oyundaki ses kalitesi (ses kasma değil "ses kalitesi" ) açısından iyi olmasını istiyorum
-aynı fiyata muadilleri var mı?
-mikrofonu gerçekten iyi mi?
-hangi satıcıdan almalıyım? (Sayın @ArdaM 'nin de önerisi üzerine ve de hepsiburadada ki tek satıcı olan BIOTECH BİLGİSAYAR'dan almak istiyorum güvenilir mi?)
-yakın zamanda indirime girer mi?

cevaplarınız için teşekkürler

z3r0tw0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Zero Two

AKAsienna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Akif Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
peki ikisi arasından hangisi alınmaya değer, g332'nin mikrofonu drop plus seviyesinde mi?
Mikrofona önem veriyorsan Drop Plus al. Arkadaşın aynı fiyat dediği ürün ile arasında 50TL den fazla fark var.

AKAsienna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Akif Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mikrofona önem veriyorsan Drop Plus al. Arkadaşın aynı fiyat dediği ürün ile arasında 50TL den fazla fark var.
mikrofona önem veriyorum fakat aynı oranda ses kalitesine de önem veriyorum, pek fazla bütçem olmadığını da düşünürsek aradaki fiyat farkına değer mi?

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
1) Çünkü neden olmasın?
2) Çünkü daha iyisi yok.

z3r0tw0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Zero Two
Logitech'in mikrofonu gayet güzel bence. Fiyat olarak arada uçurumlar bir fark da yok. Ses kasarken çok hoş. Mikrofonuda fena değil. Dünya tersine mi döndü insanlar Everest'i , savunuyor ? Everest'in ekipmanını zorunda olmadıkça almam ben. Zorunda olsam bile başka marka alırım. Aşırı önyargılıyım. Zamanında çok kullandığım için Everest ürünlerini.

AKAsienna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Akif Kaya
Logitech'in mikrofonu gayet güzel bence. Arada uçurumlar bir farkda yok. Ses kasarken çok hoş. Mikrofonuda fena değil. Dünya tersine mi döndü insanlar Everest'i , savunuyor ?
ama arada 100tl var eğer yakın fiyatlı olsa evet bende logitech tercih ederdim fakat drop plus da gayet iyi

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
Logitech'in mikrofonu gayet güzel bence. Fiyat olarak arada uçurumlar bir fark da yok. Ses kasarken çok hoş. Mikrofonuda fena değil. Dünya tersine mi döndü insanlar Everest'i , savunuyor ?
Markayı değil ürünü savunuyoruz. Fanboy halinizden kurtulmayı size de öneririz.

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,943
İsim
Mert Metshi
Logitech'in mikrofonu gayet güzel bence. Fiyat olarak arada uçurumlar bir fark da yok. Ses kasarken çok hoş. Mikrofonuda fena değil. Dünya tersine mi döndü insanlar Everest'i , savunuyor ? Everest'in ekipmanını zorunda olmadıkça almam ben. Zorunda olsam bile başka marka alırım. Aşırı önyargılıyım. Zamanında çok kullandığım için Everest ürünlerini.
markaya değil modele bakılır

z3r0tw0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Zero Two
@Selman Karaa
Ortaya sallayıp köşenize çekilmeyin ben kendi fikrimi beyan ettim. Sizde ettiniz saygısızlık yapmaya hakkınız yok.

Top Bottom