Neler Yeni

Rampage RM-K60 Drop Plus

Kyuten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Shimazu
'Rampage RM-K60 Drop' Plus isimli oyuncu kulaklığını tavsiyeler ve izlediğim videolar üzerine almak istiyorum. Sizlerden de kullananlar varsa '750tl lik fiyatı ile alınır mı?' sorusuna cevap bekliyorum. (Abdullah kardeşim, Rampage ile de bir anlaşsa da ufak bir indirime girse keşke.)

furkaann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Furkan Arslan
'Rampage RM-K60 Drop' Plus isimli oyuncu kulaklığını tavsiyeler ve izlediğim videolar üzerine almak istiyorum. Sizlerden de kullananlar varsa '750tl lik fiyatı ile alınır mı?' sorusuna cevap bekliyorum. (Abdullah kardeşim, Rampage ile de bir anlaşsa da ufak bir indirime girse keşke.)
anlık olarak kulaklığı kullanıyorum 600tl iken almıştım önceki kulaklığıma göre nedense daha kötü gelmişti ses performansı ama zaman ile alıştım mikrofonu gayet güzel kendir driveri aşırı kötü ekolayzer ayarı yapman gerek ama ben driveri sildiğim için stok ses seviyesinde kullanıyorum cloud2 almanı öneririm bunun yerine
Mesaj otomatik birleştirildi:

senin yerinde olsam 5 gün daha bekleyip ayın ürünlerini beklerdim ve ordan güzel bir kulaklık çıkarsa onu alabilirdim

Kyuten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Shimazu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayın ürünlerini bekle.
Tamamdır

anlık olarak kulaklığı kullanıyorum 600tl iken almıştım önceki kulaklığıma göre nedense daha kötü gelmişti ses performansı ama zaman ile alıştım mikrofonu gayet güzel kendir driveri aşırı kötü ekolayzer ayarı yapman gerek ama ben driveri sildiğim için stok ses seviyesinde kullanıyorum cloud2 almanı öneririm bunun yerine

senin yerinde olsam 5 gün daha bekleyip ayın ürünlerini beklerdim ve ordan güzel bir kulaklık çıkarsa onu alabilirdi

senin yerinde olsam 5 gün daha bekleyip ayın ürünlerini beklerdim ve ordan güzel bir kulaklık çıkarsa onu alabilirdim
Aslında bu kulaklık ergonomi işinde çok başarılı, mikrofonu da çok iyi diyorlar. Almak isteme sebeplerim bunlardı. Eğer kablosu koparsa sök çıkar yapıp değiştirme seçeneği gibi çok güzel özellikleri var fakat fiyat olarak birazcık tuzlu. Ama yine de en mantıklısı ayın ürününü beklemek olacaktır muhtemelen. Cevap için teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,189
Üyeler
140,611
Son üye
amaldkai52
Top Bottom