Neler Yeni

35K Nvidia Sistem Tavsiyesi

mevlutdem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mevlüt Demir
Bütçe
37500
Merhaba.
Kredi kartına veya banka kartına peşin fiyata taksit ile alabileceğim parça-parça veya hazır sistem önerisi arıyorum.
Benim için NVİDİA ekran kartı olması, 32GB ram olması, mümkünse DDR5 olması, 1TB SSD'ye sahip olması önemli.
Adobe programları, grafik tasarım ve start-up girişimlerim için kullanacağım. Evde home-office tarzı bir ortam yapmak istiyorum. Arada oyun oynarım.

Bütçe: Max monitörle birlikte peşin fiyatına taksit ile alabileceksem 40K fiyata kadar çıkabilirim.
İlla 4060Tİ gibi ekran kartlarına gerek var mı?

Epey uzak kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
670
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
Tek tek toplayınxa daha uygun bu sıra ddr5 32gb 6000mhz cl 36 4070super 7500f 41k ya çözdük ddr5 istiyorsan benzerini yapıp 16gb ram alarak bütçeden biraz kısarak benzer bişey alabilirsin gaming gen ve vatan 3 ay peşin taksit yapıyor genel olarak

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Gorkem Yavuz
Merhaba.
Kredi kartına veya banka kartına peşin fiyata taksit ile alabileceğim parça-parça veya hazır sistem önerisi arıyorum.
Benim için NVİDİA ekran kartı olması, 32GB ram olması, mümkünse DDR5 olması, 1TB SSD'ye sahip olması önemli.
Adobe programları, grafik tasarım ve start-up girişimlerim için kullanacağım. Evde home-office tarzı bir ortam yapmak istiyorum. Arada oyun oynarım.

Bütçe: Max monitörle birlikte peşin fiyatına taksit ile alabileceksem 40K fiyata kadar çıkabilirim.
İlla 4060Tİ gibi ekran kartlarına gerek var mı?

Epey uzak kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.
4060 lar fiyasko, 4070 veya 4070s bakın. Bütçede 45k olmalı.

mevlutdem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mevlüt Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tek tek toplayınxa daha uygun bu sıra ddr5 32gb 6000mhz cl 36 4070super 7500f 41k ya çözdük ddr5 istiyorsan benzerini yapıp 16gb ram alarak bütçeden biraz kısarak benzer bişey alabilirsin gaming gen ve vatan 3 ay peşin taksit yapıyor genel olarak

Vatanbilgisayar'dan tek tek toplamak, kurulumunu orada yaptırmak sizce iyi olur mu? Klavye, kulaklık ve mousem var. Sadece kasa ve monitör için 45K bütçeye çıkabilirim. Uzun ömürlü, kaliteli ve performanslı markalar istiyorum. Tavsiye ettiğiniz parçalar nelerdir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekonomik olması adına ilk etapta 16GB ram tercih edebilirim. Daha sonra güncelleyerek bir ram daha satın alabilirim. Bunun için ilk alırken tek slot 16GB ram almak sizce mantıklı mıdır?

aragonattt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
670
İsim
Efe Kaya
Instagram
efekayakaya
Vatanbilgisayar'dan tek tek toplamak, kurulumunu orada yaptırmak sizce iyi olur mu? Klavye, kulaklık ve mousem var. Sadece kasa ve monitör için 45K bütçeye çıkabilirim. Uzun ömürlü, kaliteli ve performanslı markalar istiyorum. Tavsiye ettiğiniz parçalar nelerdir?
Kalite olarak bence en tepe asus ama msi ve gigabyte arkasından geliyor devamı da zaten palit gainward zorac vs

mevlutdem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mevlüt Demir
4060 lar fiyasko, 4070 veya 4070s bakın. Bütçede 45k olmalı.
Tavsiye ettiğiniz 45K monitör ile birlikte sistem var mıdır hocam?

Kalite olarak bence en tepe asus ama msi ve gigabyte arkasından geliyor devamı da zaten palit gainward zorac vs
Ben de sizin gibi düşünüyorum hocam. 45K monitör ile birlikte sizce nasıl bir sistem alınmalı?

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Gorkem Yavuz
Tavsiye ettiğiniz 45K monitör ile birlikte sistem var mıdır hocam?

Ben de sizin gibi düşünüyorum hocam. 45K monitör ile birlikte sizce nasıl bir sistem alınmalı?
Bu durumde 4060ti sistemlere denk gelinir. Ne oynucaksiniz oyun olarak? Ona gore monitor var aklımda. 1080p 1ms 180hz ve 4.600-800 tl. Bu durumda 40k para kalıyor. Ucuz parçalarla yapılmış rtx4070 sistem olabilir ama paraya kıymışken adam gibi bir şey almak en iyisi olur. Bana kalırsa sabredin daha çok para koyun, 45k-50k ya mis gibi sistem alırsınız.

mevlutdem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mevlüt Demir
Bu durumde 4060ti sistemlere denk gelinir. Ne oynucaksiniz oyun olarak? Ona gore monitor var aklımda. 1080p 1ms 180hz ve 4.600-800 tl. Bu durumda 40k para kalıyor. Ucuz parçalarla yapılmış rtx4070 sistem olabilir ama paraya kıymışken adam gibi bir şey almak en iyisi olur. Bana kalırsa sabredin daha çok para koyun, 45k-50k ya mis gibi sistem alırsınız.

Hocam hikaye tarzı Assasins gibi oyunlar oynarım, yeni çıkan birkaç oyunu denerim vs. sistemin genel amacı tasarım, render, iş kovalamak için.

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Doğan gelişigüzel
biraz özelleştirip alabilirsin rami 32 ve psu 750w vento kasa yap bence ;

nvdivia şartın var ama bence değerlendir 4060 serisinde bir numara yok 4070 lere çıkarsan bütcen aşıyor bence değerlendir para keyif senin

mevlutdem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mevlüt Demir
biraz özelleştirip alabilirsin rami 32 ve psu 750w vento kasa yap bence ;

nvdivia şartın var ama bence değerlendir 4060 serisinde bir numara yok 4070 lere çıkarsan bütcen aşıyor bence değerlendir para keyif senin

NVİDİA ekran kartı şartını Adobe ve tasarım programları için tercih ediyorum. Öncelikli amacım bu. Çok hard core, 2k vs oyun takıntısı olan biri değilim.

Sistem güzel gözüküyor ama ekran kartı işi bozuyor, bir de ekstra ram ekleyemiyorum

Ekran kartı MSİ veya Asus 4060Tİ olan bir hazır sistem bulsam, özelleştirip deneyeceğim. Seçeneklerde ayrıca kaliteli bir SSD eklenmeli. Bilinmedik markalar hiç güven vermiyor.

Son düzenleme:
Top Bottom