Neler Yeni

35K PC Topladım Yorumlarınızı Alabilir miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
fatih
Steam
spresh
Twitter
oaafatih
Discord
fatih9
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kadir Durul

Bence bu fiyata güzel sistem link var mı kral bende böyle bi sistem toplicamda link atarsan çok sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
fatih
Steam
spresh
Twitter
oaafatih
Discord
fatih9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence bu fiyata güzel sistem link var mı kral bende böyle bi sistem toplicamda link atarsan çok sevinirim
kendim 0 dan olabilecek en güzel parçaları seçerek topladım linkler yukarıda var ama ekran kartını 11k ya aldım ben arkadaştan ram de vatanda geceleri 4400 e düşüyor 11 e doğru diğer parçalar da genelde en ucuz güvenilir linkleri attım anakartın daha ucuzunu bulabilirsin.

newaziz

80+
Eline sağlık güzel sistem olmuş. Şahsi fikrim m2 ssd için bir soğutucu alırsan güzel olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Varmış anakart üzerinde görmemişim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kadir Durul
kendim 0 dan olabilecek en güzel parçaları seçerek topladım linkler yukarıda var ama ekran kartını 11k ya aldım ben arkadaştan ram de vatanda geceleri 4400 e düşüyor 11 e doğru diğer parçalar da genelde en ucuz güvenilir linkleri attım anakartın daha ucuzunu bulabilirsin.
valla bence gayet iyi sistem toplamışsın kral diğer sitelerde bunla eşdeğer olabilecek sistemler var ama kasası dandik rami 16gb ve işlemci soğutucusu yok he parçalar uyumlu mu sorun yaşatır mı fazla bi bilgim yok ama iyi sistem toplamışsın yine de

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
fatih
Steam
spresh
Twitter
oaafatih
Discord
fatih9
valla bence gayet iyi sistem toplamışsın kral diğer sitelerde bunla eşdeğer olabilecek sistemler var ama kasası dandik rami 16gb ve işlemci soğutucusu yok he parçalar uyumlu mu sorun yaşatır mı fazla bi bilgim yok ama iyi sistem toplamışsın yine de
ramlerin cl değerleri yüksek mhz leri daha düşük ve 16gb oluyor onlar soğutucu ek para ssd bende 3100 tl lik ssd diğerleri max 1200 tl lik koyuyor ben parçaları tamamen güzel olanları seçtim ucuzlasın diye çabam olmadı anakartları da giriş seviyesi oluyor bu b650m k güzel baya.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kadir Durul
ramlerin cl değerleri yüksek mhz leri daha düşük ve 16gb oluyor onlar soğutucu ek para ssd bende 3100 tl lik ssd diğerleri max 1200 tl lik koyuyor ben parçaları tamamen güzel olanları seçtim ucuzlasın diye çabam olmadı anakartları da giriş seviyesi oluyor bu b650m k güzel baya.
reis bu sisteme i5 13400f uyumlu olur mu ? kafama yattı bu sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
fatih
Steam
spresh
Twitter
oaafatih
Discord
fatih9
reis bu sisteme i5 13400f uyumlu olur mu ? kafama yattı bu sistem
arkadaşımda i5 14400f var tek çekirdek isteyen oyunlarda fark atıyor amd ama diğer oyunlarda aynı seviyelerde güç olarakta amd daha az güç tüketiyor. mantıklı olan r5 7600 bence.

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Mirhan Yalçın
45-50k altında tek tek toplamak genelde mantıklı değildir çünkü zaten ekran kartı 15-20k oluyor çok daha iyi sistemler geldi gelecekte örneğin ddr4 sorun olmazsa pckolikte ward 4070super diye bir sistem var işlemciyi 13400f yaparsanız yapmasanızda olur çok iyi sistem kötü yani ddr4 oda kolay anakart ram satar geçersin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,220
Üyeler
153,517
Son üye
Aolzarin
Top Bottom