Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 379TL GamebBooster GB-G44 RADİANCE Rainbow Red Switch

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre
Biraz şans işi gibi o ben aldım 1 yıldır sorunsuz
Hocam şans 1 tuşta olurda sıra sıra diğer tuşlarda da sıkıntı çıkmaya başladı bende. Cs den soğuttu bu klavye beni. Adama peek atıyorum kaçamıyorum yada peek atmak istiyorum atamıyordum

El-Turco

80+ Bronze
Yersen outemu ne outemu zaten cherry klonu outemunun klonu yok zaten. Üstündeki de en iyi outemu switchlerinden biri red switch. Sen dua et bu paraya blue koymadıklarına.
fnsadkjfasd ya 2000 e kadar uzun vadeli klavyelerde stok sorunu olduğunu düşünüyorum tr de. Zamanında xpg summoner vardı öneriyorduk şimdi ikinci elde fiyatını 2k ya koymuşlar :D :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu klavyeyi 2 ay önce aldım 370tl ye aldım. İlk 1 ay sorunsuzdu sonra cs oynarken D tuşu tutukluluk yapmaya başladı nadiren. Birkaç çözüm denedim olmadı. Sonradan W tuşu sonda S tuşu da öyle olmaya başladı. Z tuşu da sıkıntı çıkarmaya başladı. Garantiye 105tl verdim gönderdim geçen hafta cevap bekliyorum şimdi onlardan
böyle yorumlara ihtiyacımız var hocam iyi forumlarr 👍

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,235
İsim
Murat Orhan
Millet markadan dolayı alınmaz demiş şu klavyeye, Bu klavyenin iki katına Rampage R81ler var Content Blue switchli insanlar valla kafayı yemiş ya. Ona bakarsanız Performax'ın 100 Liralık mouse'u Asus TUF M3 rampage gibi mouseları tokatlıyor. Markalara takılmayın önemli olan kullanılan switch kalitesi.

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
1 yılı doldururlar en kötü ihtimal. Gamenote KB857 Content,Ziyoulang T60 Jixian,Gamebooster Radiance Outemu Red. Hepsinin arasından en iyisi Outemu Red,Jixian,Content.
Bu klavyeyi 2 ay önce aldım 370tl ye aldım. İlk 1 ay sorunsuzdu sonra cs oynarken D tuşu tutukluluk yapmaya başladı nadiren. Birkaç çözüm denedim olmadı. Sonradan W tuşu sonda S tuşu da öyle olmaya başladı. Z tuşu da sıkıntı çıkarmaya başladı. Garantiye 105tl verdim gönderdim geçen hafta cevap bekliyorum şimdi onlardan
Valla şans ve kullanıma bağlı bi mevzu. Sağlam kullanımda bir kaç aydan fazla gideceğini sanmıyorum, bende de diğer sistemde KB857Lvar A tuşu ara ara basmıyor yine. 2 aydan fazla gitmeyen outemulu klavyelerim de oldu, şuanda Konfulonun Outemu Gaoteli bi tane var, 2 yıldır ağır şekilde kullanıyorum problem yok suanlık. Sans

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,235
İsim
Murat Orhan
fnsadkjfasd ya 2000 e kadar uzun vadeli klavyelerde stok sorunu olduğunu düşünüyorum tr de. Zamanında xpg summoner vardı öneriyorduk şimdi ikinci elde fiyatını 2k ya koymuşlar :D :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

böyle yorumlara ihtiyacımız var hocam iyi forumlarr 👍
TRden 2000 liraya klavye alan saftır. Kötü anlamda değil bilgi anlamında. Epomaker TH80 Pro fiyatına millet burda apex mapex alıyor.

El-Turco

80+ Bronze
Millet markadan dolayı alınmaz demiş şu klavyeye, Bu klavyenin iki katına Rampage R81ler var Content Blue switchli insanlar valla kafayı yemiş ya. Ona bakarsanız Performax'ın 100 Liralık mouse'u Asus TUF M3 rampage gibi mouseları tokatlıyor. Markalara takılmayın önemli olan kullanılan switch kalitesi.
bazı mekanik klavyelerde kasa yapısından dolayı çınlama durumunu biliyorum. Bence çok rahatsız edici bir durum bu. birazıcık markaların geçmişteki işleri de bu yargıya sebep oluyor

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre
Valla şans ve kullanıma bağlı bi mevzu. Sağlam kullanımda bir kaç aydan fazla gideceğini sanmıyorum, bende de diğer sistemde KB857Lvar A tuşu ara ara basmıyor yine. 2 aydan fazla gitmeyen outemulu klavyelerim de oldu, şuanda Konfulonun Outemu Gaoteli bi tane var, 2 yıldır ağır şekilde kullanıyorum problem yok suanlık. Sans
Hocam şans olurda 1 tuşda olur hani. Bende sırasıyla 4 tuş sıkıntı çıkardı

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
Discord
lisser1
Burdada switchlerin dandikliği devreye giriyor işte. KB857L'de zaten basmama sorunları yaşayan çok kişi var, özellikle de W-A-S-D'de.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,235
İsim
Murat Orhan
Bu paralara aldığın her switch şans işi dostum. En çok kullandıkların en kolay gidebilir gitmeyebilirde. Elin lehim tutuyorsa daha iyi bir switch alıp değiştirebilirsin.

switch sesi olarak content daha iyi. Aynı klavyeden kız arkadaşım kullanıyor 2 3 ay oldu sorun çıkarmıyor nazik kullanımda. Radiance'de aynı şekilde outemu switch biraz daha gürültülü kaba bir sesi var. Senin nasıl bir klavye istediğine bağlı full mü tkl mi?

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
Discord