Neler Yeni

3ay tatil kısaltıldı mı

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Muhtmeeln kisalir

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,115
İsim
uwu
3 yıllı 4 yıl olarak okuyoruz üstüne saçma sapan etkinlikler yapıyorlar asılında yapmaları lazım ama şu teknoloji yazısı diye arklarım derste gidiyor fh5 oynuyorlar hocalarda bir şey demiyor

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
neden? hergün 8 saatimizi yedikleri gibi bide tatilimizi mi alacaklar
Bazi tenefusler uzadi tatiller uzadi vb. Mesela gecen bu hafta ders islenmedi tum okullarda. Yine ayni hesaba getirecekler

N1GHT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Eren
3 yıllı 4 yıl olarak okuyoruz üstüne saçma sapan etkinlikler yapıyorlar asılında yapmaları lazım ama şu teknoloji yazısı diye arklarım derste gidiyor fh5 oynuyorlar hocalarda bir şey demiyor
Hocam farklı ülkelerde bizden daha kısa süre eğitim yapıp bizden daha iyi oluyorlar sonra neymiş efendim eğitim sistemimiz çok güzelmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazi tenefusler uzadi tatiller uzadi vb. Mesela gecen bu hafta ders islenmedi tum okullarda. Yine ayni hesaba getirecekler
aynı hesaptan kastınız ne hocam

Salih7158

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Salih
ya hacı okulda bomboş oturuyoruz resmen şu resim müzik seçmeli saçma sapan dersler kalkacak okul 4 saat olacak bunlarda daha okulu uzatmayı planlıyor

Babangida Babayaro

80+ Bronze
ya hacı okulda bomboş oturuyoruz resmen şu resim müzik seçmeli saçma sapan dersler kalkacak okul 4 saat olacak bunlarda daha okulu uzatmayı planlıyor
25 yıllık öğretmenim . Hislerimize tercüman oldunuz.
Gençler 9 saat okulda kaldığı zamanlar oluyor . Tamamıyla zaman israfı .
Branşım matematik . 5. Saatten sonra çok yoruluyorum artık . Öğrenci nasıl dayansın.
Ne güzel günde 6 saat olsa geri kalan zamanda gençler kendini başka alanlarda yetiştirir, kendine zaman ayırır.
25 yılda bir adım gidemedik maalesef. Her yıl daha kötü oluyor .
Ayrıca bu çocuklar yemek yiyecekler . Tam doyamadan da eğitimden kimse bahsetmesin .Öğrencilerimizin çoğu aç aç geziyor.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
998,845
Üyeler
158,205
Son üye