Neler Yeni

Öneri 3K Oyuncu Kulaklığı

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
493
İsim
Yusuf Armanc
Bütçe
3000
Hocalarım benim şuan kullandığım kulaklık olan Razer Blackshark V2X'in çevresel ses özelliğini (THX'i desteklemeyen bir model) ve basslarını beğenmediğimden kendime yeni bir kulaklık bakmak istiyorum. Bütçeme uygun ve deneyiminizi olduğu kulaklıklar ile alakalı görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim. 🙂
Cidden çevresel sesin hakkını verebilecek, ses ve mikrofon kalitesi iyi olması önceliğim çünkü V2X ten dolayı yaşadığım şoku tekrar yaşamak istemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu alınır mı? https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-razer-blackshark-v2-gaming-fiyati,2015780295.html

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
V2 de olabilir ama cloud ııı daha iyi bence. Hem çok rahat hem de yazılım vs derdi yok

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
493
İsim
Yusuf Armanc
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
V2 de olabilir ama cloud ııı daha iyi bence. Hem çok rahat hem de yazılım vs derdi yok
Bilmiyorum hocam hani şu yeni Cloud ll ve eski Cloud ll nin farkı gibi bir şey olmaz dimi? Bazı videolar yeni hyperx serisini eleştiriyor da :)

Razer ın konforu çok iyi ya ona da takıldım
Kurtarın beni bu önyargılarımdan!

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Bilmiyorum hocam hani şu yeni Cloud ll ve eski Cloud ll nin farkı gibi bir şey olmaz dimi? Bazı videolar yeni hyperx serisini eleştiriyor da :)
II ve III arasında ses performansı olarak fark yok zaten. Ama kulaklık gerçekten rahat ve bence gayet kaliteli. V2 ile arasında ses performansı olarak da pek fark hissetmedim.

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
493
İsim
Yusuf Armanc
II ve III arasında ses performansı olarak fark yok zaten. Ama kulaklık gerçekten rahat ve bence gayet kaliteli. V2 ile arasında ses performansı olarak da pek fark hissetmedim.
Biraz uzattım ama bazı hocaların THX yazılımı satın alamadıklarını falan duymuştum. Bunun çözümü var mıdır sizce?

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Biraz uzattım ama bazı hocaların THX yazılımı satın alamadıklarını falan duymuştum. Bunun çözümü var mıdır sizce?
Thx i bilmiyorum razer yazılımı kullanmadım hiç. Arkadaşımın kulaklıklarınu test etmiştim ikisini de alıp kullanmadım ben

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
493
İsim
Yusuf Armanc
Thx i bilmiyorum razer yazılımı kullanmadım hiç. Arkadaşımın kulaklıklarınu test etmiştim ikisini de alıp kullanmadım ben
Daha çok hikaye oyunları oynuyorum. Cloud serisinin fps oyunları için uygun olduğunu söyleyen çok da :)

Sağolun bu arada :)

@Eren Güven hocam ben ikisi arasında kararsız kaldım ama 3K bütçenin zorlanmış halı :(

Son düzenleme:

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Hocalarım benim şuan kullandığım kulaklık olan Razer Blackshark V2X'in çevresel ses özelliğini (THX'i desteklemeyen bir model) ve basslarını beğenmediğimden kendime yeni bir kulaklık bakmak istiyorum. Bütçeme uygun ve deneyiminizi olduğu kulaklıklar ile alakalı görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim. 🙂
Cidden çevresel sesin hakkını verebilecek, ses ve mikrofon kalitesi iyi olması önceliğim çünkü V2X ten dolayı yaşadığım şoku tekrar yaşamak istemiyorum.

Bu alınır mı? https://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-razer-blackshark-v2-gaming-fiyati,2015780295.html
Hocam FPS oyunlari oynuyorsan cloud 3 al geç hikayeli oyunlar oynuyorsan hs80 al geç normal blakshark V2 ile x arasında ki performans yok denecek kadar az paranı da boşa atma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
946,461
Üyeler
149,032
Son üye
baranpaksoy