Neler Yeni

Yardım 4 pinli RGB girişine 3 pinli dönüştürücü lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Berat
arkadaslar benim anakart da ( Asus prime b450m a 2) 4 pinli RGB giriş var ben 3 pinli argb fan takıp kontrol etmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim dönüştürücü varsa link atar mısınız veya ben kasaya 3 tane RGB fan takıp kontrol etmek istiyorum nasıl yapacam kasada 1 tane RGB girişi var ben 3 tane RGB fan takmak istiyom hangi dönüştürücüyu almam lazım ( çok karışik anlattim kusura bakmayın sözleri yazıya dokemedim umarım anlatabilmisimdir) ekleme: https://www.sinerji.gen.tr/nzxt-rgb-fan-kontrolcu-p-39439 bu ürün işe yarar mı RGB fan takmak için???

Ekler

• Screenshot_2023-10-11-20-25-36-486_com.android.chrome.png
    Screenshot_2023-10-11-20-25-36-486_com.android.chrome.png
    94.3 KB · Hit: 21

freygasm

80+ Gold
Böyle bir şey mümkün değil, denendi onaylandı. Fanını yakarsın büyük ihtimalle. Harici kontrolcü alıp kasadan kontrol ediceksin veya argb destekli bir anakart alıcaksın. Usb2 argb kontrolcüler de işini görür bu arada ama fiyatları tuzlu.

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Eray Yılmaz
Böyle bir şey mümkün değil, denendi onaylandı. Fanını yakarsın büyük ihtimalle. Harici kontrolcü alıp kasadan kontrol ediceksin veya argb destekli bir anakart alıcaksın. Usb2 argb kontrolcüler de işini görür bu arada ama fiyatları tuzlu.
Bende strip yakmıştım öyle denenmesi bile yanloş volt tutmuyor cozluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam bı link atar mısın birde benim attığım link de ki ürünü alip normal RGB fan takabilir miyim

Top Bottom