Neler Yeni

4 veya 5k arası monitör önerisi

ifwld

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ugur ozer
Monitörü VA mi yoksa IPS mi istiyorsunuz?

ajishiki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Baki kaya
Instagram
bakikyaa
Not ettim bunu peki bir şey daha sorucam bu benim Asus dediğim modellerdeki olu piksel ghosting gibi olaylar nedir
Olu piksel cikarsa degisim veya iade edersin bu her monitorde olabilir. Ghosting olayi da ariza degildir ve overdrive modlari son seviyeye kadar cikarilirsa oluyor ki cogu monitorde gerek yok. Attigin 2. Asus monitor guzel bi monitor pivot olmasi vs. Farkli marka da dusunursen aoc 24g4x bakabilirsin.

zPastwL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Yusuf E Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Ryzen 5 5500 | Asus Prime B450M-K II | Kingston Fury 32GB(2X16) | Pny Nvidia GeForce RTX3060TI 8GB | 500Gb MLD M300 NVMe m.2 | 500GB SEAGATE HDD | Zoko Melody X | SteelSeries Rival 600 | Mizar MZ60 Gateron Brown | KlasseGear Longteng Huoyun
Lenovo Legion r25i-30 kaliteli monitör şuan kullanmaktayım sadece ayar lazım üstüne driver indirip ordanda ufak bir şey yaptıktan sonra tadından yenmez gerçekten çok kaliteli monitör çok memnunum

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Hakan Çağan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olu piksel cikarsa degisim veya iade edersin bu her monitorde olabilir. Ghosting olayi da ariza degildir ve overdrive modlari son seviyeye kadar cikarilirsa oluyor ki cogu monitorde gerek yok. Attigin 2. Asus monitor guzel bi monitor pivot olmasi vs. Farkli marka da dusunursen aoc 24g4x bakabilirsin.
Anladım bı bakım aoc marka hiç görmedim bı arastirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lenovo Legion r25i-30 kaliteli monitör şuan kullanmaktayım sadece ayar lazım üstüne driver indirip ordanda ufak bir şey yaptıktan sonra tadından yenmez gerçekten çok kaliteli monitör çok memnunum
O monitörü gördüm ama markadan dolayı pek yaklasmak istemiyorum Gine araştırmak gerek

zPastwL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Yusuf E Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Ryzen 5 5500 | Asus Prime B450M-K II | Kingston Fury 32GB(2X16) | Pny Nvidia GeForce RTX3060TI 8GB | 500Gb MLD M300 NVMe m.2 | 500GB SEAGATE HDD | Zoko Melody X | SteelSeries Rival 600 | Mizar MZ60 Gateron Brown | KlasseGear Longteng Huoyun
Anladım bı bakım aoc marka hiç görmedim bı arastirim

O monitörü gördüm ama markadan dolayı pek yaklasmak istemiyorum Gine araştırmak gerek
genellikle laptop olarak gördüğümüz için biraz öyle ama gerçekten kalitelidir araştırabilirsin videoları var

genede sen bilirsin renkler zevkler tartışılmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Hakan Çağan
genellikle laptop olarak gördüğümüz için biraz öyle ama gerçekten kalitelidir araştırabilirsin videoları var

genede sen bilirsin renkler zevkler tartışılmaz
Bakicam inceleme videosuna

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,838
Üyeler
149,629
Son üye
Ahmetkocan123