Neler Yeni

Sizce hangi monitörü almalıyım ?

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Ege
Atılan 2 üründe tercih edilmez. Yüksek hz isteniyorsa Samsung g4 snrji sitesinde 6k ya alınır. Onun dışında 24G4X var incehesapta falan 4.5k,

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
kalite belli kanka nedenn ??
ips le va panel kalite farkı siyah renkte anlaşılmaz , va panel siyah ve beyaz renkte çok daha iyi birde canlı renk ve ghosting testlerini izle ipsle va panelin farkını anlarsın

Vachiron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ali arda
ips le va panel kalite farkı siyah renkte anlaşılmaz , va panel siyah ve beyaz renkte çok daha iyi birde canlı renk ve ghosting testlerini izle ipsle va panelin farkını anlarsın
Peki sen basliktaki iki monitorden hangisini onerirsin

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
Peki sen basliktaki iki monitorden hangisini onerirsin
Ben daha önce asus vg27q aldım fakat ghostingden crysis bile oynayamadım daha sonra aynı monitörün ips hali vg279q aldım ve çok memnunum , o yüzden va panel asus almazdım , yerinde olsam aocun srgb destekli ve bit oranı yüksek ips monitörlerden birini alırım renkleri çok doğru veriyor ve grafik tasarımcılar bile bu şekilde satın alıyor , diğer monitöre bakarsak da 280hz olduğu için bir yerden kısıldı muhtemelen o yüzden illa va olcaksa daha önceki attıklarımdan 165hz olan ve ips hali de sevilen lenovo monitörlerden birini alırdım

Vachiron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ali arda
Ben daha önce asus vg27q aldım fakat ghostingden crysis bile oynayamadım daha sonra aynı monitörün ips hali vg279q aldım ve çok memnunum , o yüzden va panel asus almazdım , yerinde olsam aocun srgb destekli ve bit oranı yüksek ips monitörlerden birini alırım renkleri çok doğru veriyor ve grafik tasarımcılar bile bu şekilde satın alıyor , diğer monitöre bakarsak da 280hz olduğu için bir yerden kısıldı muhtemelen o yüzden illa va olcaksa daha önceki attıklarımdan 165hz olan ve ips hali de sevilen lenovo monitörlerden birini alırdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanirim vg249ql3a modelini alicam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,456
Üyeler
156,493
Son üye
pixsel9dev
Top Bottom