Neler Yeni

40.000-50.000 bütçe ile hazır sistem

osmann4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
osman y
Arkadaşlar merhaba iyi aksamlar 40.000-50.000 fiyat aralığında yüksek fps alabileceğim bir sistem arıyorum öneriniz var ise atarsanız sevinirm.

kyloitch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Rüveyda Akın
Bunu git al kaçırma. Vatan mağazasına gidip bunu alacağını söylüyorsun. Oradan dilediğin şekilde özelleştirebilirsin. Fiyatı mükemmel uygun ve oldukça yüksek FPS rahatça alırsın her oyunda.

actn97

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ali ÇETİN
Bunu git al kaçırma. Vatan mağazasına gidip bunu alacağını söylüyorsun. Oradan dilediğin şekilde özelleştirebilirsin. Fiyatı mükemmel uygun ve oldukça yüksek FPS rahatça alırsın her oyunda.

Sitedeki seçeneklerden farklı özelleştirmeler mevcut mu ?

osmann4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
osman y
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

merhaba monitör olarak 360 hz bir monitör düsünüyorum zowie modelinin xl2566 olanını oyun olarakta cs valorant vs. oynuyorum bu sisteme özelleştirme olarak sizce ne yapılabilir teşekkür ederim.

KYLORIN90

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Eymen
Sitedeki seçeneklerden farklı özelleştirmeler mevcut mu ?
hayır
Mesaj otomatik birleştirildi:

merhaba monitör olarak 360 hz bir monitör düsünüyorum zowie modelinin xl2566 olanını oyun olarakta cs valorant vs. oynuyorum bu sisteme özelleştirme olarak sizce ne yapılabilir teşekkür ederim.
bence 2k monitör al

kyloitch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Rüveyda Akın
Sisteme özelleştirme olarak güzel bir sıvı soğutucu, 2x16 GB RAM ve MSI MAG FORGE M100A kasa yapabilirsin. Ancak bu kasa görünüş olarak güzel değil. Bu yüzden harici olarak farklı bir kasa alabilirsin gözüne güzel gelen. Sonra parçaları onun içine montelettirirsin.

Monitör olarak bir bilgim yok ancak 4070 Super için 2K tercih ediliyor genelde dar boğaz yapmaması için.

Top Bottom