Neler Yeni

Öneri 45 49 Bin TL Bandında Oyuncu Laptop Önerisi

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda
Bütçe
49000
Öncelikle herkese merhabalar uzun zaman sonra bir laptop almak istiyorum elimin altında 45 49 bin TL para var (52 bine kadar çıkabilirim) ve bu fiyat bandında güzel uzun ömürlü bir Gaming Laptop Önerebilirmisiniz.
Ben Monster laptoplarda tulpar serisine baktım ama yorumlarda çok ısındığı arıza verdiği söylenmiş sizin de bir yorumunuz varsa cevaplara eklerseniz sevinirim şimdiden herkese teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,750
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu Laptopta acaba ram yükseltmesi yapabiliyormuyuz biliyormusunuz ekstra ramlar için +5bin bir bütçe ayırabilirim 32 gb ram günümüz oyun ve render programları için daha iyi diyorlar tavsiyeniz için teşekkür ederim :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,750
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Bu Laptopta acaba ram yükseltmesi yapabiliyormuyuz biliyormusunuz ekstra ramlar için +5bin bir bütçe ayırabilirim 32 gb ram günümüz oyun ve render programları için daha iyi diyorlar tavsiyeniz için teşekkür ederim :)
yükseltebilirsiniz yeterli gelmezse ama 2 slot olduğu için eskilerini satıp yenileri takmak gerekir onun yerine 5k arttırabilirseniz halihazırda yükseltilmiş hali var;
acer nitro 16 da bakabilirsiniz victustan neredeyse her konuda bir tık daha önde cihaz ama 16gb ram ve 512gb ssd var eksi olarak;

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda
yükseltebilirsiniz yeterli gelmezse ama 2 slot olduğu için eskilerini satıp yenileri takmak gerekir onun yerine 5k arttırabilirseniz halihazırda yükseltilmiş hali var;
acer nitro 16 da bakabilirsiniz victustan neredeyse her konuda bir tık daha önde cihaz ama 16gb ram ve 512gb ssd var eksi olarak;
Victus modeli güzel duruyor Yorumlarını okudum bir kaç kişi dışında pek bir şikayet eden olmamış o şikayetlerde ısınma problemleri
Acer nitro serisini duydum ama kasa kalitesi olarak kötü bir seçenek olduğunu söylemişlerdi arkadaşlarım bu üründe kasa kalitesi artırılmış gibi duruyor. Öneriniz için teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,750
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Victus modeli güzel duruyor Yorumlarını okudum bir kaç kişi dışında pek bir şikayet eden olmamış o şikayetlerde ısınma problemleri
Acer nitro serisini duydum ama kasa kalitesi olarak kötü bir seçenek olduğunu söylemişlerdi arkadaşlarım bu üründe kasa kalitesi artırılmış gibi duruyor. Öneriniz için teşekkür ederim
victus monster kadar ısınmaz ama yinede hafif ısınabilir. acer nitro 5 ler ısınıyordu ama nitro 16 lar ısı konusunda çok iyileştirildi victustan daha iyi ısı konusunda. ekran olarak acer önde, mux switch ikisindede var ama acerda ayar için yeniden başlatmak gerekmiyor. ram olarak acerda 16×1 tek slot kaplanmış yani yükseltmek istediğinizde aynısından bir tane daha alırsanız kolaylıkla yükseltebilirsiniz. yani kısacası bence acer nitro 16 alın neredeyse her konuda daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hp omen ya da acer predator kadar kaliteli değiller tabii ki de orta segment cihazlar oldukları için tamamen plastik kasalar ama bu fiyat ve segmentte tüm cihazlar çok yakın kalitedeler.

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda
victus monster kadar ısınmaz ama yinede hafif ısınabilir. acer nitro 5 ler ısınıyordu ama nitro 16 lar ısı konusunda çok iyileştirildi victustan daha iyi ısı konusunda. ekran olarak acer önde, mux switch ikisindede var ama acerda ayar için yeniden başlatmak gerekmiyor. ram olarak acerda 16×1 tek slot kaplanmış yani yükseltmek istediğinizde aynısından bir tane daha alırsanız kolaylıkla yükseltebilirsiniz. yani kısacası bence acer nitro 16 alın neredeyse her konuda daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hp omen ya da acer predator kadar kaliteli değiller tabii ki de orta segment cihazlar oldukları için tamamen plastik kasalar ama bu fiyat ve segmentte tüm cihazlar çok yakın kalitedeler
Dediğiniz gibi orta segmente öyle ama acer nitro 16 güzel duruyor bu modeli listeme ekledim yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,750
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Dediğiniz gibi orta segmente öyle ama acer nitro 16 güzel duruyor bu modeli listeme ekledim yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
rica ederim şimdiden hayırlı olsun.

Emsal

80+ Silver
hocam bir de benim malzeme kalitesi ve ekran özellikleri noktasında premium olan şu cihaz çok hoşuma gidiyor işlemci bir tık düşük ama onun yerine premium bir cihaz alınmış oluyor bence incelenebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,750
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
hocam bir de benim malzeme kalitesi ve ekran özellikleri noktasında premium olan şu cihaz çok hoşuma gidiyor işlemci bir tık düşük ama onun yerine premium bir cihaz alınmış oluyor bence incelenebilir
aslında işlemci iyi olsa düşünülebilir ama hem işlemci kötü hem ekran kartı eskide kaldı. kesinlikle alınmaz diyemem ama maks. 40k eder.

XLycHeR2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda
Ekran kartı olarak 4 bin serisinde gelen özeliklerin olmaması bi eksi ve dediğiniz gibi işlemci biraz düşük ama premium bir laptop listeme ekledim teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,944
Üyeler
140,732
Son üye
Enes6363
Top Bottom