Neler Yeni

40 bin TL ye monitör artı kasa

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kerem az
arkadaşlar ben başlikta da dedigim gibi 40 bin TL limitim var lutfen aşmayin sizden ricam güzel bir hazir sistem önermeniz ilk pc olucak muhtemelen başka da almam ztn yardimlarinizi bekliyorum önerisi olan kalvye mouse kulaklikta önerebilir😌😌

jinxcarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Tarım
Evet bende önerilere açık bekliyorum. Tercihen DDR 5 sistem

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Mete C. E.

Vb. ana hatlar bu şekilde olmasını öneririm mutlaka ddr5 ve uyumlu kaliteli parçalar ( attığım kasa komponent olarak benim tercih etmeyeceğim seviyede fikir & ön tasarım için attım)

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
arkadaşlar ben başlikta da dedigim gibi 40 bin TL limitim var lutfen aşmayin sizden ricam güzel bir hazir sistem önermeniz ilk pc olucak muhtemelen başka da almam ztn yardimlarinizi bekliyorum önerisi olan kalvye mouse kulaklikta önerebilir😌😌
Yanınınada 2k monitör oynatmadığı oyun olmaz. İstersen tv varsa tak 4k oyna hikayeli oyunları 60fps de oynarsın mis

Nvidia istersen bu var ama vram'i az diye bazı oyunların 4k performansı iyi değil ve saf güç olarak 7800xt daha güçlü

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kerem az
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanınınada 2k monitör oynatmadığı oyun olmaz. İstersen tv varsa tak 4k oyna hikayeli oyunları 60fps de oynarsın mis

Nvidia istersen bu var ama vram'i az diye bazı oyunların 4k performansı iyi değil ve saf güç olarak 7800xt daha güçlü
yok hocam ben nvidia amd ayrimi yapmam tşk tv var evde 4 k güzel söyledn🙂

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
yok hocam ben nvidia amd ayrimi yapmam tşk tv var evde 4 k güzel söyledn🙂
Bende hem monitörde hemde arada tv de 4k oynamak için vramden dolayı rx6800 aldım. Arada takıyom tv'ye 4k oynuyorum çoğu oyunda vram kullanımı 12gb üstüne çıkıyor bazen 15 bile görebiliyor ama rahat 60fps oynatıyor.

4070te iyi kart ama bu bütçelerde bir şey alırsam vram'e çok önem veririm ben, en az 16gb tercih ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kerem az
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende hem monitörde hemde arada tv de 4k oynamak için vramden dolayı rx6800 aldım. Arada takıyom tv'ye 4k oynuyorum çoğu oyunda vram kullanımı 12gb üstüne çıkıyor bazen 15 bile görebiliyor ama rahat 60fps oynatıyor.

4070te iyi kart ama bu bütçelerde bir şey alırsam vram'e çok önem veririm ben, en az 16gb tercih ederim
pc hocasinin sistemi var 7800 xt ekran kartli drr5 sistem sivi sogutma 1 tb hafiza 750 psu var 36.
Mesaj otomatik birleştirildi:

pc hocasinin sistemi var 7800 xt ekran kartli drr5 sistem sivi sogutma 1 tb hafiza 750 psu var 36bin TL var

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
pc hocasinin sistemi var 7800 xt ekran kartli drr5 sistem sivi sogutma 1 tb hafiza 750 psu var 36.
Mesaj otomatik birleştirildi:

pc hocasinin sistemi var 7800 xt ekran kartli drr5 sistem sivi sogutma 1 tb hafiza 750 psu var 36bin TL var
Evet o da alınabilir ben onun stoğu bitti diye biliyordum. Stok varsa o daha iyi

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Celal Smyrna
sivi soğutmayi cikarip pc hocasinn sistemi 34.5kya

acer 27" 2k 170hz ips monitör de amazon indiriminden 6.5kya alınırdı.

40kya ddr4 sistem yazık olmuş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
kerem az
sivi soğutmayi cikarip pc hocasinn sistemi 34.5kya

acer 27" 2k 170hz ips monitör de amazon indiriminden 6.5kya alınırdı.

40kya ddr4 sistem yazık olmuş.
hocam dediğini yaptm diyelim sogutmasiz bu sistem çok ısinir diye dusunuyorum sogutmayi cikardim 6 bin TL ye monitor aldm 40 bint TL oldu benim ne mouse ne klavye nede kulakligim var ek olarak mouse ped ve wifi adaptöru de almam lzm bunlarla benim bütce 50 k fln buluyor taksitle almak istiyorum ve aylik olarak 7 k taksit ödeyebilicek bi durumda değilim asgeri ücrete çok cok zam gelse benim maaş 6 oluyor sistemin taksitini ödeyecek durumda olmuyor pc toplamayıda düsündüm ama ben köyde yasiyorum sürekli kargo almam gerekicek pc topliyamam muhtemelen bir yeri fln kırarım varsa daha iyi bir hazir sistem önerin bekliyorum

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Celal Smyrna
hocam dediğini yaptm diyelim sogutmasiz bu sistem çok ısinir diye dusunuyorum sogutmayi cikardim 6 bin TL ye monitor aldm 40 bint TL oldu benim ne mouse ne klavye nede kulakligim var ek olarak mouse ped ve wifi adaptöru de almam lzm bunlarla benim bütce 50 k fln buluyor taksitle almak istiyorum ve aylik olarak 7 k taksit ödeyebilicek bi durumda değilim asgeri ücrete çok cok zam gelse benim maaş 6 oluyor sistemin taksitini ödeyecek durumda olmuyor pc toplamayıda düsündüm ama ben köyde yasiyorum sürekli kargo almam gerekicek pc topliyamam muhtemelen bir yeri fln kırarım varsa daha iyi bir hazir sistem önerin bekliyorum

kalan 2-3kya klavye mouse mouse pad kulaklık wifi adaptör alırsınız.

Top Bottom