Neler Yeni

4000-5000 arası 27 inç

Alperenko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alperen safa zengin
4000 TL ile 5000 arası bir monştör arıyorum 27 inç olacak görüntü kalitesi yüksek yani ips olması iyi olur belki bütçeyi 5500 e falanda zorlarım Twisted minds markasının bi monitörü var iyi midir?

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
slm

Alperenko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alperen safa zengin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka hangisini önerirsin aslında gigabyte daki yükseklik ayarı çok iyi bir özellik ama gigabyte yani bi güvenemedimgmrüntğ kalitesi hangisinde iyiyse onu alayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide itopyadan monitör alınmaz diyolar

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
slm
Kendim Gigabyte kullanıcısıyım G27F 2 kullanıyorum ghosting yok denecek kadar az SS IPS bir monitör 400 cd / 8 bit / %132 sRGB / %95 DCI-P3 özelliklerine sahip yukarı aşağı olayını pek beğendiğimi söyleyemem modeller arasında biraz arada kalabilirsin en mantıklısı MSI veya ViewSonic gibi görünüyor benim için

Kanka hangisini önerirsin aslında gigabyte daki yükseklik ayarı çok iyi bir özellik ama gigabyte yani bi güvenemedimgmrüntğ kalitesi hangisinde iyiyse onu alayım

Bide itopyadan monitör alınmaz diyolar
Ben kendim G27F 2 modelini İtopyadan aldım ve 5 gün içerisinde geldi açıkçası herhangi bir ölü pikselle de karşılaşmadım bir sıkıntı çıkmadı yani kutum sapasağlam gelmişti

Alperenko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alperen safa zengin
Kendim Gigabyte kullanıcısıyım G27F 2 kullanıyorum ghosting yok denecek kadar az SS IPS bir monitör 400 cd / 8 bit / %132 sRGB / %95 DCI-P3 özelliklerine sahip yukarı aşağı olayını pek beğendiğimi söyleyemem modeller arasında biraz arada kalabilirsin en mantıklısı MSI veya ViewSonic gibi görünüyor benim için

Ben kendim G27F 2 modelini İtopyadan aldım ve 5 gün içerisinde geldi açıkçası herhangi bir ölü pikselle de karşılaşmadım bir sıkıntı çıkmadı yani kutum sapasağlam gelmişti
Sence bu monitörler arasından hangisi

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
slm
Renk açısından Gigabyte en önde geliyor
Onun dışında ViewSonic ve MSI yazılım desteği olarak daha öndedir diye düşünüyorum
HP güzel bir marka diye biliyorum ama yazılım desteği konusunda bilgim yok

Pivota ihtiyacım var dersen Viewsonic
Renkler Parlaklık dersen Gigabyte
Yazılım konusunda MSI veya Viewsonic

Buradaki ürünler birbirlerine genel itibariyla yakın ürünler seçim sana kalmış

Alperenko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alperen safa zengin
Renk açısından Gigabyte en önde geliyor
Onun dışında ViewSonic ve MSI yazılım desteği olarak daha öndedir diye düşünüyorum
HP güzel bir marka diye biliyorum ama yazılım desteği konusunda bilgim yok

Pivota ihtiyacım var dersen Viewsonic
Renkler Parlaklık dersen Gigabyte
Yazılım konusunda MSI veya Viewsonic

Buradaki ürünler birbirlerine genel itibariyla yakın ürünler seçim sana kalmış
Yani rengi iyi olsun bana sıkıntı çıkarmasın yazılım konusunda hangisini seçeyim 4 ü arasında kaldım

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
slm
Pivot desteğine ihtiyacın yoksa MSI seçebilirsin yazılım konusunda da iyidir genel olarak birbirlerine yakın diyebileceğim ürünler hepsi.

Alperenko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alperen safa zengin
Pivot desteğine ihtiyacın yoksa MSI seçebilirsin yazılım konusunda da iyidir genel olarak birbirlerine yakın diyebileceğim ürünler hepsi.
Yükseklik ayarı falan önemli gibi gigbayte mı alsam ki

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
slm
Gigabyte için arada kalıyorsan discordunu ver bana ekleyeyim arayayım monitör hakkında soruların varsa göstereyim

Top Bottom