Neler Yeni

4000 TL bütçe monitor

zadigs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran
Arkadaşlar selam yeni pc aldım ve monitör önerisi lazım bütçe kısıtlı ağır oyunlar oynamiycam o yüzden bütçeyi aşmayacak şekilde bı monitör tavsiye eder misiniz

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,042
İsim
kadir

zadigs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu modele bakabilirsin.
Hocam 3500 e bişe bulma sansin varmı bide bı sorum olucak bu monitörler hepsi hdmı benim aldığım kasada HDMI girişi var demi? Bide bu monitörleri alınca HDMI kablosu kendisi geliyor dimi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
bedirhan
Hocam 3500 e bişe bulma sansin varmı bide bı sorum olucak bu monitörler hepsi hdmı benim aldığım kasada HDMI girişi var demi? Bide bu monitörleri alınca HDMI kablosu kendisi geliyor dimi?
sitemin apu depilse kasaya değil ekran kartına takıcaksın kabloyu yeni ekran kartlarının hepsinde gtx 1050 de bile displayport kablosu var
moitörden ya hdmi yada dp kablosu cıkıyor alıcağın montörün yt den incelemeisne bakıp ne cıktığına bakabilirsin

zadigs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Baran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sitemin apu depilse kasaya değil ekran kartına takıcaksın kabloyu yeni ekran kartlarının hepsinde gtx 1050 de bile displayport kablosu var
moitörden ya hdmi yada dp kablosu cıkıyor alıcağın montörün yt den incelemeisne bakıp ne cıktığına bakabilirsin
Hocam yeni nesil kasalarda bu hdmı lar kasaya değil de ekran kartına mi takiliyor? Benim eski sistemde vga vardı bı ucunu monitore diğer ucunu kasanin arkasina yapıyorduk hdmı dahami farklı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
bedirhan
Hocam yeni nesil kasalarda bu hdmı lar kasaya değil de ekran kartına mi takiliyor? Benim eski sistemde vga vardı bı ucunu monitore diğer ucunu kasanin arkasina yapıyorduk hdmı dahami farklı?
yani ekrna kartı varsa bi ucunu ekran kartına takmanız gerekiyor hocam apu sistem ise kasaya takılır
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani ekrna kartı varsa bi ucunu ekran kartına takmanız gerekiyor hocam apu sistem ise kasaya takılır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,730
Üyeler
157,413
Son üye
Darkdogu
Top Bottom