Neler Yeni

40000 TL sistem önerisi

Zehelit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doruk Durnaz
Bütçe
40000
Merhaba, Oyun amaçlı bir bilgisayar almak istiyorum. Nvidia ve 1tb ssdli 40000 TL lik sistem önerisi yapabilir misiniz? 3-4 bin TL daha fiyat esneyebilir. 🙏

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Eren Erkaşda

bakabılırsınız hocam

amd ekran kartı olursa daha uygun olur dıye dusunuyorum o yuzden bunu da atayım bakabılırsınız:

youtube dan ıkı kartın da oyun testlerını ızleyebılırsınız fıkır vermesı acısından

Zehelit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doruk Durnaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bakabılırsınız hocam

amd ekran kartı olursa daha uygun olur dıye dusunuyorum o yuzden bunu da atayım bakabılırsınız:

youtube dan ıkı kartın da oyun testlerını ızleyebılırsınız fıkır vermesı acısından
Hocam bu sistemlerde garanti var mı acaba?

Zehelit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doruk Durnaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam o tarz bılgılere sıteden bakabılırsınız ama sıte tamamen guvenılır, 2 yıl parca garantılı yazıyor zaten
Kusura bakmayın ilk kez bilgisayar alıyorum da cahilliğimi bağışlayın. Wifi ve Bluetooth özellikleri yok galiba adaptör almam lazım bunlar için doğru di mi hocam.

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Eren Erkaşda
Kusura bakmayın ilk kez bilgisayar alıyorum da cahilliğimi bağışlayın. Wifi ve Bluetooth özellikleri yok galiba adaptör almam lazım bunlar için doğru di mi hocam.
estagfurullah hocam olur mu oyle, bız de ogrenmek ıcın burdayız ben de bılmıyorum hıc bısey, wifi ve bluetooth destekleyen anakartlar bır tık daha pahalı oluyor hocam, attıgımız sıstemlerde maalesef yok, adaptor gerekır dıye bılıyorum evet

bu arada attıgım ıkıncı sıstemın anakartı daha iyi, b serısı olması dolayısıyla

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,719
Üyeler
154,453
Son üye
gnodyoz
Top Bottom