Neler Yeni

400TL Masa önerisi Yaparmısınız?

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Yasin
Merhabalar, kasamı yukarı koyacağım ona göre boyutlukta bir masa önerir misiniz?.

Sahin416

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Şahin Dağlı
Dostum bu tür bişey yaptır ben kendim tasarladım kendim yaptırdım 450-500 tutuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar, kasamı yukarı koyacağım ona göre boyutlukta bir masa önerir misiniz?.
Ayrıca kendin tasarlayınca bi tatminlik oluyor

Ekler

• Screenshot_20210508-213029_Instagram~2.png
    Screenshot_20210508-213029_Instagram~2.png
    2.8 MB · Hit: 105

Taha.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Taha Yasin Yıldızhan
Dostum bu tür bişey yaptır ben kendim tasarladım kendim yaptırdım 450-500 tutuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca kendin tasarlayınca bi tatminlik oluyor
Klavyeniz ogre rgb mi güzel durdu da

Sahin416

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Şahin Dağlı

Taha.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Taha Yasin Yıldızhan
Bende kararsızım alabilirim o yüzden size birkaç sorum olacak, öncelikle ne kadar zamandır kullanıyorsunuz?
İkinci olarak bilek desteğinde soyulma oldu mu?
Üçüncü olarak ogre rgblerde bir süre sonra klavye tuşlarında çınlama oluyormuş, sizde oldu mu?

Sahin416

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Şahin Dağlı
Bende kararsızım alabilirim o yüzden size birkaç sorum olacak, öncelikle ne kadar zamandır kullanıyorsunuz?
İkinci olarak bilek desteğinde soyulma oldu mu?
Üçüncü olarak ogre rgblerde bir süre sonra klavye tuşlarında çınlama oluyormuş, sizde oldu mu?
Hocam klavyeyi yaklaşık 1 seneye yakındır kullanıyorum, tuşları ilk günkü gibi değil tabii ki o tok ses zamanla deforme oluyor ama bu bir sorun değil daha kullanışlı daha tatlı oluyor. Bilek desteğinde bende soyulma bekliyordum hocam ama inanın bana düzgün kullandım temizledim ve tek bir soyulma bile olmadı bazı modellerde tuş basmıyor falan denmiş bende böyle bir sorun da olmadı çınlama dediğimiz şey tuşa çok sert ve aniden bas çek yaparsanız bi yay sesi duyuyorsunuz ama klavyeler böyle darbeler için tasarlanmadı yani günlük kullanımda böyle bir durum yok gönlünüz rahat olsun

Taha.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Taha Yasin Yıldızhan
Hocam klavyeyi yaklaşık 1 seneye yakındır kullanıyorum, tuşları ilk günkü gibi değil tabii ki o tok ses zamanla deforme oluyor ama bu bir sorun değil daha kullanışlı daha tatlı oluyor. Bilek desteğinde bende soyulma bekliyordum hocam ama inanın bana düzgün kullandım temizledim ve tek bir soyulma bile olmadı bazı modellerde tuş basmıyor falan denmiş bende böyle bir sorun da olmadı çınlama dediğimiz şey tuşa çok sert ve aniden bas çek yaparsanız bi yay sesi duyuyorsunuz ama klavyeler böyle darbeler için tasarlanmadı yani günlük kullanımda böyle bir durum yok gönlünüz rahat olsun
Teşekkürler bende bu model alıp almamak arasında kalmıştım, aklıma birkaç tane soru takılmıştı. Bide Abdullah abi uzun süreli klavye incelemesinde söylemişti ogre rgbde çok çınlama oluyor diye o yüzden aklımda kalmış

Sahin416

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Şahin Dağlı
Teşekkürler bende bu model alıp almamak arasında kalmıştım, aklıma birkaç tane soru takılmıştı. Bide Abdullah abi uzun süreli klavye incelemesinde söylemişti ogre rgbde çok çınlama oluyor diye o yüzden aklımda kalmış
Red switch alın keyfinize bakın hocam

Sahin416

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Şahin Dağlı
Ben blue switch daha çok seviyorum benim kulağıma daha hoş geliyor, sizinki red switch mi?
Blue switch hocam ama eğer tek yaşamıyorsanız evde aile bireyleri varsa geceleri kapıyı kapatsanız bile gelip size basma şu klavyeye diyebilirler

Taha.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Taha Yasin Yıldızhan
Blue switch hocam ama eğer tek yaşamıyorsanız evde aile bireyleri varsa geceleri kapıyı kapatsanız bile gelip size basma şu klavyeye diyebilirler
Ben de ondan tırsıyorum, zaten geceleri beşe kadar yatmıyorum sesten sorun çıkar mı acaba diye düşünmedim değil.

Sahin416

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Şahin Dağlı
Ben de ondan tırsıyorum, zaten geceleri beşe kadar yatmıyorum sesten sorun çıkar mı acaba diye düşünmedim değil.
Hocam inanın bana hızlı yazıyorsanız bir süre sonra siz bile tak tak sesinden rahatsız olursunuz

Top Bottom