Neler Yeni

Yardım 4060'lı laptopumun performansının yeterli olduğunu düşünmüyorum

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Şüphe duyduğun kısım nedir daha detaylı anlatır mısın ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mahmut kamil usta
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şüphe duyduğun kısım nedir daha detaylı anlatır mısın ?
oyunlarda yeterli performans aldiğimi düşünmüyorum, sanırsam ekran kartımın watt değeri düşük ya da ben düşükte kullaniyorum

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Pekala şöyle yapıcaz, Nvidianın kendisine ait performans gösteren bir ekran var ALT+R yaptığınızda gelir ama yer paylaşımı kısmından performans sekmesine girip o pencereyi gelişmiş seçeneğine getirmelisiniz.

Ardından grafikli ağır bir oyunda iken SS alın bende değerleri göreyim yorum yapabileyim.

1703160064754.png

Burda HUD Düzeni seçin,

1703160087913.png

Burdada böyle performans sekmesinden gelişmiş seçin sonra ALT+R yaptığınızda değerleri gösteren ekran açılır oyun içi değerleri gösterir.

Direk SS alınca hepsi çıkar bende görebilirim fotoğraf üzerinden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mahmut kamil usta
Pekala şöyle yapıcaz, Nvidianın kendisine ait performans gösteren bir ekran var ALT+R yaptığınızda gelir ama yer paylaşımı kısmından performans sekmesine girip o pencereyi gelişmiş seçeneğine getirmelisiniz.

Ardından grafikli ağır bir oyunda iken SS alın bende değerleri göreyim yorum yapabileyim.

Alıntıyı görüntüle

Burda HUD Düzeni seçin,

Alıntıyı görüntüle

Burdada böyle performans sekmesinden gelişmiş seçin sonra ALT+R yaptığınızda değerleri gösteren ekran açılır oyun içi değerleri gösterir.

çok teşekkür ederim şuanda okuldayim dersim birazdan biticek fakat akşam anca bilgisayar başina oturabilirim. Eğer ozaman müsait olur iseniz akşam 6-7 gibi göndericem

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mahmut kamil usta

Alıntıyı görüntüle

Burda HUD Düzeni seçin,

Alıntıyı görüntüle

birde bilgisayarimda cs2 pubg ve witcher 3 var hangisinde denememi istersiniz

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
laptobun uygulaması yok bende başka bi yerden bakabiliyomuyum ?

Sen şuan sadece oyuna gir ve yüksek grafiklerde kartı zorlamaya bak, birde dediğim şekilde değerleri aç. Sonra SS alıp buraya at.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mahmut kamil usta
Sen şuan sadece oyuna gir ve yüksek grafiklerde kartı zorlamaya bak, birde dediğim şekilde değerleri aç. Sonra SS alıp buraya at.
bu şekilde
Mesaj otomatik birleştirildi:

%99 fps ortalama 35 oluyo normal fps de 45 oluyo etrafta gezinirken

Ekler

• resim_2023-12-21_172949911.png
    resim_2023-12-21_172949911.png
    2.2 MB · Hit: 25
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,954