Neler Yeni

Çözüldü✓ 4060ti ekran kartı ile intel i5 13400f darboğaz yaparmı

ZOTAC Geforce rtx 4060Tİ 16GB- intel core i5 13400F Darboğaz yaparmı

• Oy kullanan toplam üye
    9

Yako2435

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
yakoli
f/p olarak guzel sistem. kredi kartina pesin fiyatina 3 taksit avantaji olmasi guzel. vatan her ilde var bi sikinti ciktiginda hemen kasayi vatana elden goturebilirsin garanti kapsaminda.

tek sikintisi psu guven vermiyor. o yuzden ilk etapta akim korumali prizle kullanirsiniz 200-300tl bir fiyati var sanirim. Bilgisayarin garantisinin bitmesine 1 ay kala sistemin psusunu satip daha bilindik bir modelle degistirirsiniz 2+ yil kullanmaya devam edersiniz. ve benim tavsiyem en az darbogazla karsilasmak icin bu sistemi 2k monitorle kullanmak. hayirli olsun.
bende öyle düşündüm ben birtek çok korkutuğum darboğaz daha çok valorant gibi fps oyunları oynucam o yüzden işlemci darboğazı olmasından korkuyorum + kasa 650w galiba o yeterli gelirmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende öyle düşündüm ben birtek çok korkutuğum darboğaz daha çok valorant gibi fps oyunları oynucam o yüzden işlemci darboğazı olmasından korkuyorum

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Celal Smyrna
bende öyle düşündüm ben birtek çok korkutuğum darboğaz daha çok valorant gibi fps oyunları oynucam o yüzden işlemci darboğazı olmasından korkuyorum + kasa 650w galiba o yeterli gelirmi
kasa yeterli degismeyin.

Yako2435

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
yakoli
kasa yeterli degismeyin. bi arkadaşıma sordum oda ben bilgiliyim dedi 650w yetmeyebilir diye 750w lığı seçmişti

@yolyordam35 reis sende galiba İzmir de yaşıyom bende İzmir de yaşıyorum en iyi vatan bayisi nerde bilir misin bu pc nin aynısı göstercem varsa ordan alıcam ordaki abiler bana bilgi verir

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Celal Smyrna

@yolyordam35 reis sende galiba İzmir de yaşıyom bende İzmir de yaşıyorum en iyi vatan bayisi nerde bilir misin bu pc nin aynısı göstercem varsa ordan alıcam ordaki abiler bana bilgi verir
ben eski vatan calisaniyim. internete ozel sistemleri vatanin subesindeki calisanlar satamiyor. internetten almak zorundasiniz. eger odeme ekraninda magazadan teslim al secenegi varsa ancak o sekilde olabilir.

Yako2435

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
yakoli
ben eski vatan calisaniyim. internete ozel sistemleri vatanin subesindeki calisanlar satamiyor. internetten almak zorundasiniz. eger odeme ekraninda magazadan teslim al secenegi varsa ancak o sekilde olabilir.
anladım reis zaten sen herşeyi söyledin nerdeyse ordan gidip bakmakta fayda varmıdır onlar bize ekstra bilgi verirmi bunlarıda cevaplarsan sevinirim

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Celal Smyrna
anladım reis zaten sen herşeyi söyledin nerdeyse ordan gidip bakmakta fayda varmıdır onlar bize ekstra bilgi verirmi bunlarıda cevaplarsan sevinirim
orda caisanlar bisey yapamaz :D istiyosan git gez konus sohbet et. bu sisteme alternatif sistem onerisi de isteyebilirsi ama 30kya en mantikli sistem bu su anda.

Yako2435

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
yakoli

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Celal Smyrna
https://www.vatanbilgisayar.com/lg-...hz-ips-qhd-freesync-gsync-gaming-monitor.html yine vatandan bi monitör buldum 1ms 240hz ıps 2k tam istediğim gibi ama adamın biri 1ms değil 5ms yazmış bi bakarmısın f/p buda sanki
1k altına bunu alabilirsin.

Yako2435

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
yakoli

Yako2435

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
yakoli
sizin lgnin 700:1

asıl önemli olan lg 8bit + frc panelken asus gerçek 10 bit panel kullanıyor.
benim anlamadığım şey ıps panel oldumu 200hz geçtimi direkt 10k yı geçiyor valla va panel arasında fazla bi fark yok ama benim tercihim yinede ıps panel candır

Yako2435

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
yakoli
1k altına bunu alabilirsin.

abi bu asus tuf gaming 15bin TL ye daha iyi niye daha ucuz peki 20hz daha fazla bide 14.751 TL vatan karta özel LG de 15.718

Top Bottom