Neler Yeni

4070 superli sistem önerisi

MystiQuee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alp Poyraz
Bütçe
45000
45k bandında 4070 superli sistem bakıyorum bütçeyi 2-3k daha aşabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Furkan Eren
Vok trooper V3 var bence süper fiyat bir bak ama bütçeni biraz aşıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vok trooper V3 var bence süper fiyat bir bak ama bütçeni biraz aşıyor
Bu arada RX 6700 XT kulaniyorun gayet stabil çalışıyor eğer oyun ve günlük kullanım içinse AMD öneririm gönüllum rahat şekilde ama render filan için kullanacaksan anlamam ama nvidia alman lazim sanirim

Kadim61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İhsan Erdoğan
45k bandında 4070 superli sistem bakıyorum bütçeyi 2-3k daha aşabilirim
https://www.gamegaraj.com/urun/shark-7000/

buna bakabilirsin özelleştirme vs. yapabilirsin. Ek olarak Gamegarajda var 4070s'li hazır sistemler bakmanı tavsiye ederim.

Kadim61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İhsan Erdoğan
https://www.gamegaraj.com/urun/shark-7000/

buna bakabilirsin özelleştirme vs. yapabilirsin. Ek olarak Gamegarajda var 4070s'li hazır sistemler bakmanı tavsiye ederim.

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Gorkem Yavuz
Arkadaş amd kart alma çok sıkıntı çekersin demişti bu yüzden amd kartlara pek sıcak bakmıyorum
5000 ve eski seri kullanmıştır. Veya her yeni güncellemeyi ne olup bitmediğine bakmadan güncellemiştir. O yüzden öyle diyordur. Ben 1 sene olcak rx6700 kullanıyorum hiç problem çekmedim. Nvidia gibi fırında olmuyor tam yükte. Zahmet ederse 71 derece oluyor max ki o da çok nadir. Fazla vram olması ilede hem mevcut hem ortalama gelecekte sıkıntısız ultra ayarlarda yüksek fps ile kasmadan donmadan oyun oynamanızı sağlar. Daha ucuz ve daha performanslıdır. İş konuları hariç.

MystiQuee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alp Poyraz
5000 ve eski seri kullanmıştır. Veya her yeni güncellemeyi ne olup bitmediğine bakmadan güncellemiştir. O yüzden öyle diyordur. Ben 1 sene olcak rx6700 kullanıyorum hiç problem çekmedim. Nvidia gibi fırında olmuyor tam yükte. Zahmet ederse 71 derece oluyor max ki o da çok nadir. Fazla vram olması ilede hem mevcut hem ortalama gelecekte sıkıntısız ultra ayarlarda yüksek fps ile kasmadan donmadan oyun oynamanızı sağlar. Daha ucuz ve daha performanslıdır. İş konuları hariç.
önerebileceğiniz sistem varmı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
979,305
Üyeler
154,905
Son üye