Neler Yeni

4070 ti super ekran kartı ile r7 7800x3d işlemci bu fiyata değer mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
salih baltaş
uzun bi süredir yazılım mühendisliği için masaüstü bir bilgisayar toplamaya çalışıyordum. elimde sadece kasa için 80k lık bir bütçe var. n11 üzerinden topladığım bu sistem nasıldır bu fiyata değermi?
https://www.n11.com/urun/toshiba-l2...-5400-rpm-sata-3-hdd-1390452?magaza=incehesap 2tb harddisk 2 tane
https://www.n11.com/urun/corsair-ve...ddr5-6000-mhz-cl36-amd-ram-47164280?magaza=qp
https://www.n11.com/urun/id-cooling...pin-pwm-argb-kasa-fani-3377887?magaza=gelbura kasanın içine takmak için 2 fan aldım daha iyi soğutsun diye.
sistem toplamda 83 bin tl. nasıldır sizce bu fiyata daha iyi sistem toplanırmı yoksa tam ayarında bir sistem mi? hazır sistemlerle arasında 2 3 bin tllik bir fark vardı. kargo sürecine ve malların hatalı gelmesine karşı kendim toplamayı tercih ettim.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,680
İsim
Orkun
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
salih baltaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakart olarak şunu önerebilirim, ufak bir fiyat farkı var senin seçtiğinle, indirimli hali bu arada kaçırma derim
aa teşekkür ederim normalde bunu alacaktım ama n11 de daha pahalıya denk geliyordu, anakartımı bunla değiştiririm o zaman. sistemin geri kalanına yorumunuz nedir hocam sizce değer mi bu fiyata

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,680
İsim
Orkun
aa teşekkür ederim normalde bunu alacaktım ama n11 de daha pahalıya denk geliyordu, anakartımı bunla değiştiririm o zaman. sistemin geri kalanına yorumunuz nedir hocam sizce değer mi bu fiyata
Şuan çok müsait değilim, bence bu şekilde parça parça toplayacaksan anakartı kaçırma indirimi bitebilir
Birazdan inceleyeceğim genel olarak

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,805
İsim
Mehmet Aslan
hazır sistem senin için sorun olmazsa bundan çok daha iyi bir şey bulunabilir o bütçeye

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
salih baltaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hazır sistem senin için sorun olmazsa bundan çok daha iyi bir şey bulunabilir o bütçeye
efendim hazır sistem almaktan yana değilim ya kendim toplamak istiyorum sistem toplamayı öğrenmek istiyorum birde hazır sistemlere kargolama konusunda pek güvenemiyorum. istanbuldan uzak yaşadığım için ve çoğu firmanın istanbulda olmasına karşı kargoda sıkıntı çekmemek için kendim toplamayı tercih ettim.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
Ege
efendim hazır sistem almaktan yana değilim ya kendim toplamak istiyorum sistem toplamayı öğrenmek istiyorum birde hazır sistemlere kargolama konusunda pek güvenemiyorum. istanbuldan uzak yaşadığım için ve çoğu firmanın istanbulda olmasına karşı kargoda sıkıntı çekmemek için kendim toplamayı tercih ettim.
Hazır sistem al sistemi demonte et sonra geri montajla daha iyi
Şunu görselde attığım gibi özelleştirsen 76k ya 4080super geliyor.

Ekler

• 1712351210445.png
    1712351210445.png
    68.4 KB · Hit: 16

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,805
İsim
Mehmet Aslan
Bence kargo o kadar dert edilmemeli. Günde belki binlerce hazır sistem satılıyordur hiç sıkıntı yaşayana denk gelmedim forumda. Kendimde hazır sistem aldım hiç bir sorun yaşamadım. Ekran kartı demonte olarak gönderiliyor zaten. Diğer parçalar o kadar da hassas değil yani pek zarar görmez.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,680
İsim
Orkun
Hazır sistem al sistemi demonte et sonra geri montajla daha iyi
Şunu görselde attığım gibi özelleştirsen 76k ya 4080super geliyor.
Bu sistem bana da daha makul geldi ekran kartı 4080 super olması ayrı bir olay. Ekstra özelleştirmelerle bütçenin el verdiği kadarıyla daha premium hale getirebilirsin. Kargo korkun varsa korkma son 3 sistemimi bende hazır sistem şeklinde internetten aldım kargoyla geldi. Bir sıkıntı yaşamadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,489
Üyeler
145,626
Son üye
-Ran
Top Bottom