Neler Yeni

40K alınabilecek en iyi başlangıç motoru

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,750
İsim
Murat Orhan
mondial drift l ye göre iyidir dimi hocam ?
Drift L'nin tek artısı arka frenin de disk olması. Onun dışında ikisi de cbs ve rk125e göre 0.80 beygir civarı fazlası var fakat aerodinamik olarak rks daha iyi başa baş giderler ve tık dedinmi durur ikisi de. Lakin RKS'nin parça ve malzeme kalitesi Drift l'ye göre daha kalitelidir aynısı motor bloğu içni de geçerli. RKS 500 devir daha az çeviriyor Drift Lden motor sağlığını korumak için.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,221
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
RKS markası aslen italyan bir markadır yalnız motorları İtalya da tasarlanıp Çinde üretilir daha uygun olması adına. Fakat motor bloklarının %60ı benellinin yani italyandır. (Bkz RKS Titanic serisi) RKS parça kalitesi çok yüksek ve çok uygun fiyatlara bile çok iyi teknik özellik ve veriler sunabilen bir markadır. Benelli ile aynı fabrikada üretilir çoğu ürünü de. Bu paralara İtalyan çok güzel bir motordur diyebilirim.
Hocam rks125 i nereden temin edebilirim? Samsun da bayii si var mıdır?
bir de ne kadara gelir motor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,750
İsim
Murat Orhan
benelli markasını biliyorum çok güzel motorları var , onla ortak üretim olması çok güzelmiş. tnt125 modeli alınılabilir duruyor.
Arada ki fiyat farkı biraz daha az tutulsaymış keşke ama napalım. eski TNTler çok havalı motorlardı Bkz Benelli TNT125
benelli-tnt-125cc-red-2021-red_458042.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

S
Hocam rks125 i nereden temin edebilirim? Samsun da bayii si var mıdır?
bir de ne kadara gelir motor?
Sanırım Yanturlar satıyor samsunda

~Emo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Emre Baltacıoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik Genel
Instagram
emre_bltcgl
Steam
Emo
Discord
~Emo
Drift L'nin tek artısı arka frenin de disk olması. Onun dışında ikisi de cbs ve rk125e göre 0.80 beygir civarı fazlası var fakat aerodinamik olarak rks daha iyi başa baş giderler ve tık dedinmi durur ikisi de. Lakin RKS'nin parça ve malzeme kalitesi Drift l'ye göre daha kalitelidir aynısı motor bloğu içni de geçerli. RKS 500 devir daha az çeviriyor Drift Lden motor sağlığını korumak için.
hocam 125r kronik sıkıntısı vs var mıdır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,750
İsim
Murat Orhan
hocam 125r kronik sıkıntısı vs var mıdır ?
RKSnin yıllardır yeni modellerinde kronik sorun yok. RK125te de yalnızca çok yüksek hızlarda hafif bir titreşim var. Pulsar 200ns ile aynı titreşimi diyebilirim selesi rahat olduğu için yormuyor insanı.

~Emo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Emre Baltacıoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik Genel
Instagram
emre_bltcgl
Steam
Emo
Discord
~Emo
RKSnin yıllardır yeni modellerinde kronik sorun yok. RK125te de yalnızca çok yüksek hızlarda hafif bir titreşim var. Pulsar 200ns ile aynı titreşimi diyebilirim selesi rahat olduğu için yormuyor insanı.
tamam hocam teşekkür ederim bi sıkıntı çıkmazsa almayı düşünüyorum sağol

~Emo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Emre Baltacıoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik Genel
Instagram
emre_bltcgl
Steam
Emo
Discord
~Emo
tamam hocam teşekkür ederim bi sıkıntı çıkmazsa almayı düşünüyorum sağol
Hocam çevreme sordum drift L daha iyidir diyorlar ne alacağıma karar veremedim hala scooter rks newlight 125 pro al yada drift L al diyorlar scootera ısınamadım drift L güzel duruyor ama ne yapmalıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,750
İsim
Murat Orhan
Hocam çevreme sordum drift L daha iyidir diyorlar ne alacağıma karar veremedim hala scooter rks newlight 125 pro al yada drift L al diyorlar scootera ısınamadım drift L güzel duruyor ama ne yapmalıyım ?
Drift L kötü bir motor gerek malzeme kalitesi gerek parça bulunabilirliği olarak. RKS RK125 çok daha iyi bir tercih. scooter almak istemiyorsan direk vitesli başla 125 cc korkulacak bir motor değil

~Emo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Emre Baltacıoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik Genel
Instagram
emre_bltcgl
Steam
Emo
Discord
~Emo
Drift L kötü bir motor gerek malzeme kalitesi gerek parça bulunabilirliği olarak. RKS RK125 çok daha iyi bir tercih. scooter almak istemiyorsan direk vitesli başla 125 cc korkulacak bir motor değil
Bu bütçe ile başka ne alabilirim söylediğiniz motorlar dışında

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,750
İsim
Murat Orhan
rk ve tnt dışında güzel bir şey alamazsın yüzde 99

~Emo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168