Neler Yeni

Öneri 40K BÜTÇE İLE TELEFON ÖNERİSİ

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
S23+ düşünüyorum hocam zaten 23e nazaran daha büyük. Bu kadar bütçelere çıkmışken Samsung veya Apple harici de almak istemiyorum. Ama bütçemi düşürebilirim ve marka olayı umrumda olmaz çok f/p Bi telefon bulursak
F/P olarak şuan için POCO F serisi çok mantıklı duruyor . Fakat samsungun son çıkan telefonuna kimi rakip göstersek düşük kalır. tam olarak ne istediğinize ve beklentilerinize bağlı.
Pahalıdan düşüğe olacak şekilde şunlara bakılabilir
s23+ 36k
s23 - F5 pro 26k
realme gt2 pro 22k
f5 pro 18k

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
F/P olarak şuan için POCO F serisi çok mantıklı duruyor . Fakat samsungun son çıkan telefonuna kimi rakip göstersek düşük kalır. tam olarak ne istediğinize ve beklentilerinize bağlı.
Pahalıdan düşüğe olacak şekilde şunlara bakılabilir
s23+ 36k
s23 - F5 pro 26k
realme gt2 pro 22k
f5 pro 18k
Hocam önceliğim Kamera-batarya
Oyun oynarsam pubg falan oynarım o kadar. F5pro 30k civarı yazıyor İnternete 6k daha verip s23+ almak daha mantıklı gibi geldi

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
C.S.
S23 küçük gelir diye plus düşündüm hocam. Denedim mediamarkt da ama biraz ufak kalıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ios denemek istiyorum açıkçası ama apk uygulama yüklenmiyor, bunca zaman Android kullandım googledeki hesapların aktarımı nasıl olur bilmiyorum. Mesela Android telefondan bilgisayara bir şey atmak istediğimde tek kablo ile çok kolay halloluyor ama iosda öyle değil ek uygulamasını vb indirmek gerekiyor. Anlayacağın iosda sürekli bir yere bağlıyız. Ama ios da denemek istiyorum dediğim gibi. 13 elime çok ufak geldi o yüzden biraz soğuğum ona zaten pro modelleri falan da almış başını gidiyor halde. Dolayısıyla s23 daha mantıklı gibi geldi bana ama çok kararsızım
12 eylülde yeni iphonelar tanıtılacak. 40k bütçeniz varsa, yeni serileri bekleyin. Üzerine az bir şey ekleyip, en az 7-8 sene kullanabileceğiniz bir cihaz alabilirsiniz. İphonelar type c ye geçecek ve type c hub ile neredeyse tüm kısıtlamalardan kurtulacak. Onun dışında, bekleyemem derseniz, ben olsam s23 plus alırdım.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
12 eylülde yeni iphonelar tanıtılacak. 40k bütçeniz varsa, yeni serileri bekleyin. Üzerine az bir şey ekleyip, en az 7-8 sene kullanabileceğiniz bir cihaz alabilirsiniz. İphonelar type c ye geçecek ve type c hub ile neredeyse tüm kısıtlamalardan kurtulacak. Onun dışında, bekleyemem derseniz, ben olsam s23 plus alırdım.
Ne zaman cjkar acaba valla suan hiç memnun değildim telefondan

Server kayıtlı dedikleri Samsunglardan düşünmeye başladım. S23 ultra 30k civarına satılıyor server kayıt ile

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,049
İsim
Bilal Tepe

Server kayıtlı dedikleri Samsunglardan düşünmeye başladım. S23 ultra 30k civarına satılıyor server kayıt ile
Eylülde çıkcak server kayıtlı telefon falan alma

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
C.S.

Kasım sonu aralık başı gibi tüm teknomarketlere gelir. Ancak öncesinde apple.comdan ön sipariş verebilirsiniz.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kasım sonu aralık başı gibi tüm teknomarketlere gelir. Ancak öncesinde apple.comdan ön sipariş verebilirsiniz.
Taksitsiz zor, fiyatını da bilmiyorum. Eylülde fiyatı duyurulur muhtemelen en azından ona göre ön sipariş oluştururum

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,733
İsim
kilan embappe
Sarı siteden TR garantili İPhone 13 Pro alabilirsin.

Onun dışı YD Oneplus 11 alıp kayıt ettirebilirsin. Android olarak alabileceğin en iyi telefonlardan biri olur. S23 te kullanılan "8 Gen 2 for Galaxy" işlemcisi normal 8 Gen 2 den baya güçsüz.
bir telefona bu kadar para harcamak cok sacma bence redmi note 12 pro öneririm güzel telefon iş görür 10-14k arası fiyatı var diye hatırlıyorum
40K bütçem var harcamaya hazırım diyen adama Redmi al mı diyorsun?

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Sarı siteden TR garantili İPhone 13 Pro alabilirsin.

Onun dışı YD Oneplus 11 alıp kayıt ettirebilirsin. Android olarak alabileceğin en iyi telefonlardan biri olur. S23 te kullanılan "8 Gen 2 for Galaxy" işlemcisi normal 8 Gen 2 den baya güçsüz.

40K bütçem var harcamaya hazırım diyen adama Redmi al mı diyorsun?
İkinci elde pek güvenemiyorum valla özellikle iphonelere. Parça değişim işi falan olabilir kafamı kurcalıyor. 13pro yerine s23+ daha mantıklı gibi geliyor Bi yandan da daha f/p gibi

Arda_09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Arda Okçu

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,733
İsim
kilan embappe
İkinci elde pek güvenemiyorum valla özellikle iphonelere. Parça değişim işi falan olabilir kafamı kurcalıyor. 13pro yerine s23+ daha mantıklı gibi geliyor Bi yandan da daha f/p gibi
S23 lerde kullanılan 8 GEN 2 %25-30 daha az performans veriyor. Ve benim dediğim 2. el az kullanılmış, temiz kutulu ve TR olacak.

Son düzenleme:

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
591
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
"Orta sınıf al şayomi al o kadar para gereksiz" diyenleri bi kenara bırak. Cidden ellerine amiral gemisi almamış insanlar gerek yok diyor. Fotoğraf/video çekmeyi seviyorsan dizi film izliyorsan yani genel olarak aktif kullanıyorsan orta segment giriş seviyesi cihaz bakma bile. S23+ çok baba bir telefon. Gerek ekran gerek optimizasyon/pil gerek kamera mükemmel cihaz. Samsung'un verdiği güncelleme desteği ile çok rahat 6 7 sene gidecek telefon. S20 FE sahibiydim S21 Ultra'ya geçtim. Daha sonra S22 cazip geldi S22 aldım ve inan S21 Ultra ile S22 arasında bile dağlar kadar fark var. Eskisi gibi bu cihazların fiyatları aman aman düşmüyor yeni telefonlar ileride satarken de çok zarar etmezsin. iPhone önermeyeceğim 14 Pro falan olsa neyse de 13 rakibi bile değil S23 serisinin.

S23 lerde kullanılan 8 GEN 1 %25-30 daha az performans veriyor. Ve benim dediğim 2. el az kullanılmış, temiz kutulu ve TR olacak.
S22 de 8 Gen 1 var. S23 de 8 Gen 2 o.c versiyonu mevcut ve şuan piyasada ki en güçlü işlemci kendisi.

Top Bottom