Neler Yeni

45-50 K PC Sistem önerisi (Gaming)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mahmut Binici
Bütçe
50000
Bana sadece Nvidia'dan oluşturabileceğim bir sistem yazar mısınız öncelik olarak işlemci ve ekran kartına yoğunluk vermek istiyorum Nvidia geforce 4090 ti + i9 13900 K işlemci almak istiyorum 4080 ti da olur gerekirse üzerine yavaş yavaş ekleme yapabilirim 1-2 TB SSD
32/64 GB ram (çok fazla oyun oynayan biriyim sadece anakart'dan anlamıyorum buna özel bir anakart da bulur musunuz

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Eren Çarko
Bana sadece Nvidia'dan oluşturabileceğim bir sistem yazar mısınız öncelik olarak işlemci ve ekran kartına yoğunluk vermek istiyorum Nvidia geforce 4090 ti + i9 13900 K işlemci almak istiyorum 4080 ti da olur gerekirse üzerine yavaş yavaş ekleme yapabilirim 1-2 TB SSD
32/64 GB ram (çok fazla oyun oynayan biriyim sadece anakart'dan anlamıyorum buna özel bir anakart da bulur musunuz
sistemi 2. el mi almayı planlıyorsun ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mahmut Binici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sistemi 2. el mi almayı planlıyorsun ?
Hayır 0 almak istiyorum çünkü şuan kullandığım bilgisayar 17 yaşında aşırı eskidi 2.nci elle uğraşamam TM güncel piyasayı pahalılığı biliyorum almakta çok geç kaldım. Olmuşken en iyisi olsun dediğim gibi önceliğim ekran kartı, işlemci diğerleri sonra da olur

Top Bottom