Neler Yeni

45 Bin TL'ye Gamer sistem kaç yıl götürür Ekran kartı Rtx 2060

eravinn

80+
Hocam dediğiniz evet çok doğru rekabetçi oyunlar bana daha çok hitap ettiği için genel olarak bu oyunları oynayacağım ekstra gta 5 tarzı oyunlarda atabilirim ama önceliğim bu pc beni minimum 10 yıl götürsün kafası zaten , günümüz şartlarındada ister 10k lık pc ister 50k ister 100k pc diz herkes rekabetçi oyunlara düşüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende öyle düşünüyorum dostum bundan 5 yıl sonra belki bu kart performans olarak düşebilir ama donanımsal olarak üst segmentte olan arkasını toparlayacak işlemci , ram , ssd gibi 3 babayiğit onu toparlar diye düşünüyorum
evet mantıklı ileride gerekirse ekran kartını yükseltirsiniz olur biter zaten

omerdgn42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ömer Doğan
Hocam dediğiniz evet çok doğru rekabetçi oyunlar bana daha çok hitap ettiği için genel olarak bu oyunları oynayacağım ekstra gta 5 tarzı oyunlarda atabilirim ama önceliğim bu pc beni minimum 10 yıl götürsün kafası zaten , günümüz şartlarındada ister 10k lık pc ister 50k ister 100k pc diz herkes rekabetçi oyunlara düşüyor

bende öyle düşünüyorum dostum bundan 5 yıl sonra belki bu kart performans olarak düşebilir ama donanımsal olarak üst segmentte olan arkasını toparlayacak işlemci , ram , ssd gibi 3 babayiğit onu toparlar diye düşünüyorum
Ben asla rekabetçi oyunlar oynamadım oynamam da kendi adına konuş. Benim için oyun valo cs değil, last of us rdr 2 witcher 3'tür. Bana göre rekabetçi oyunlar gerçek oyunu bilmeyenlerin kendini kandırdığı platformdur. Bana göre rekabetçi oyunlar oynnamanın bir diğer sebebi de parası olmayanların mecburen tek oynayabildiği oyun rekabetçi oyunlar olduğu için fakirlerin oyunudur. Ayrıca rtx 2060 10 sene asla asla asla asla ve asla götürmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda Aksakal
Bütçem doğrultusunda böyle karar aldım ve 2. el'e ne olursa olsun şu zaman türkiyesinde güvenmiyorum

Ben asla rekabetçi oyunlar oynamadım oynamam da kendi adına konuş. Benim için oyun valo cs değil, last of us rdr 2 witcher 3'tür. Bana göre rekabetçi oyunlar gerçek oyunu bilmeyenlerin kendini kandırdığı platformdur. Rekabetçi oyunlar oynnamanın bir diğer sebebi de parası olmayanların mecburen tek oynayabildiği oyun rekabetçi oyunlar olduğu için fakirlerin oyunudur. Ayrıca rtx 2060 10 sene asla asla asla asla ve asla götürmez.
Genelleme yapmak istemiştim orada herkes yazmam doğru olmamış , insanların oyun zevkine karışmıyoruz zaten şu zamanda rekabetçi oyunların top seviyesini gördüğümüz zamanlardayız zaten bunla paralel olarak hikayeli oyunda götürebilen oynayan da var tabii ki ekran kartını ileriki zamanlarda değişeceğim zaten ama arkasındaki işlemcidir ramdir ssdir bunlar o performans kaybını telafi edebileceğini düşünüyorum

asko56

80+ Silver
intel alınmaz baya sorun i9 14900k full arıza bir işlemci yaramaz üstüne 2060 günümüz şartlarında 6gb oldugu için yetersiz

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda Aksakal
intel alınmaz baya sorun i9 14900k full arıza bir işlemci yaramaz üstüne 2060 günümüz şartlarında 6gb oldugu için yetersiz
Hocam valo ets cs gibi oyunlarda beni götürse yeter birkaç yıla da değişmeyi düşünüyorum

asko56

80+ Silver
Hocam valo ets cs gibi oyunlarda beni götürse yeter birkaç yıla da değişmeyi düşünüyorum
degiştiremezsin inelde soket destegi yok bitti degiştirmek istediginde komple degişim yapman gerekicek

Top Bottom