Neler Yeni

45 TL ye işlemci !

Merve

80+ Bronze
Ben 13 kanka :D o Batesmotelpro'dan Volkan.
Sahte pp diyosun :D bende sahte pp knk kız pp leri hoşuma gidiyor :DD
Mesaj otomatik birleştirildi:

OC yapmasanız bile şuan kullandığınız işlemciden güçlü bir işlemci, iyi bir tercih olur sizin için.
Ayn şuanki işlemcimden kat kat iyi ve önbelleği 8mb olması gerekiyor x3440' ın gayet iyi

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,676
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Abim ryzene temmuz ayında geçeceğim çok isityorum bende 3600 veya 1200 af almayı ama şuan bütcem yok öğrenciyim

Malesef OC yapamayacağım anakartım desteklemiyor OC yi https://www.hepsiburada.com/foxconn-h55mxv-le-socket-1156-Intel-h55-ddr3-anakart-pm-bd130035
Xeon işlemcilerde H ya da B vhipset ile bile OC yapılabiliyor diye biliyorum neyse aldığında görebilirsin OC yapılabilir diye biliyorum ama sadece core serisine olmuyor.

Merve

80+ Bronze
Xeon işlemcilerde H ya da B vhipset ile bile OC yapılabiliyor diye biliyorum neyse aldığında görebilirsin OC yapılabilir diye biliyorum ama sadece core serisine olmuyor.
Hmm anladım çok teşekkürler

bir şey soracam knk alacağım işlemciye başka anakarttan OC yapıp kendi anakartıma taksam öle bir şey olurmu imkanı varmı

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,676
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Hmm anladım çok teşekkürler

bir şey soracam knk alacağım işlemciye başka anakarttan OC yapıp kendi anakartıma taksam öle bir şey olurmu imkanı varmı
Hayır OC yaptığına anakartın bıos pilini sökünce bile OC bozuluyor yani işlemci değil anakartla alakalı. :)

Top Bottom