Neler Yeni

450 TL bütçe ile TWS kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Ali Karadağ
450 TL bütçe ile TWS, kulaküstü kulaklık arıyorum.

Este

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Bekir Eren Keskin
anker soundcore lifep2i
Mesaj otomatik birleştirildi:

anker soundcore lifep2i

çok memnunum sadece uygulama desteği yok o kadar

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Ali Karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anker soundcore lifep2i

çok memnunum sadece uygulama desteği yok o kadar
hocam bunun dışındaki seçeneklerim oppo enco buds2 ve qcy t13 peki sizin tercihiniz ne olurdu bu 3ü arasında

Este

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Bekir Eren Keskin
hocam bunun dışındaki seçeneklerim oppo enco buds2 ve qcy t13 peki sizin tercihiniz ne olurdu bu 3ü arasında
hocam Ben t13 kullandım baya baya herkes öneriyordu ama memnun kalmadım ben ya bana gelende bir sıkıntı vardı galiba çünkü bir oda değiştirdiğimde ses kesilmeleri oluyordu uygulama desteği olmasına rağmen o kadar güzel ekolayzır seçeneği yoktu ama tek memnun kaldığım nokta şarjı . Efsane bir şarjı vardı ben 7/24 müzik dinlediğim için birde yüksek seste 8 saat götürüyordu beni yetiyordu ama ölümü çamaşır makinesinde oldu :D bende baya bi araştırdım bu fiyattakileri en sonunda ankeri buldum ve şuan çok memnunum diğer kulaklar için bir şey diyemem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Ali Karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam Ben t13 kullandım baya baya herkes öneriyordu ama memnun kalmadım ben ya bana gelende bir sıkıntı vardı galiba çünkü bir oda değiştirdiğimde ses kesilmeleri oluyordu uygulama desteği olmasına rağmen o kadar güzel ekolayzır seçeneği yoktu ama tek memnun kaldığım nokta şarjı . Efsane bir şarjı vardı ben 7/24 müzik dinlediğim için birde yüksek seste 8 saat götürüyordu beni yetiyordu ama ölümü çamaşır makinesinde oldu :D bende baya bi araştırdım bu fiyattakileri en sonunda ankeri buldum ve şuan çok memnunum diğer kulaklar için bir şey diyemem.
hocam benim için tek önemli olan şey ses kalitesi şimdi ankerin fiziksel tuşları biraz beni çekmiyor ama siz t13 ten başarılı ses kalitesi var diyorsanız hemen alıyorum su an

Este

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Bekir Eren Keskin
yani bana göre ses kalitesi ankerin kat kat daha iyi ama siz bilirsiniz çünkü önceden de dediğim gibi bana gelen öyleydi ama çok öneren vardı

tnccahmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Ahmet tunç

tnccahmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125