Neler Yeni

4500 TL Bisiklet Önerisi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,960
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
çift amortisör tavsiye etmem hocam hem ağır hemde çok aşırı hantal kalacaktır

Ağır olması pek sorun değil. Bacaklarım sağlam. :) Sabit 40 km/h hızla gidebiliyorum. Eski bisikletimle hep kaldırımdan atlardım bununla atlamayacağım mecburen. Basit bisiklet bile zor alınıyor artık.

Ekran görüntüsü 2023-09-29 204804.png

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,764
İsim
göksel yurtcan

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,960
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Ekler

• 8efca444-d8f3-4dcf-bc74-e80b5b675a84_size780x780_quality60_cropCenter.jpg
    8efca444-d8f3-4dcf-bc74-e80b5b675a84_size780x780_quality60_cropCenter.jpg
    37.6 KB · Hit: 26

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,764
İsim
göksel yurtcan
Daha kötüsüyle o hızlara ulaşıyordum. Tabii dişlileri değiştirmiştim. Ortadaki dişliyi bayağı büyütmüştüm. Bununla düz yolda maksimum 33 km/h hız yapılır.
30içinde zorlamanız lazım hocam bulabilirseniz 2.el bakın bu ümitin aktaraıcı ve fren sorunlaru çok baş ağrıtır birkaçtane güzel denebilecek ilan bulup atıyorum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha kötüsüyle o hızlara ulaşıyordum. Tabii dişlileri değiştirmiştim. Ortadaki dişliyi bayağı büyütmüştüm. Bununla düz yolda maksimum 33 km/h hız yapılır.

Bir de bu var.
@M-Q^GÖKTÜRK
bu daha perrformanslıdır ama yine aynı şekilde kalitesiz kalıyor ben mayısta bu paraya bianchi shape almıştı acera groupset 2.el olarak ciddi artmış piyasa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de bu var.
@M-Q^GÖKTÜRK
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ianchi-aspid-27-acil-satilik-1070280144/detay BU BİSİKLETİ Hataydayken 5 yıl kullandım baya güzel makina
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...alcano-city-fun-700c-28-jant-1116970141/detay uyarsa güzel alet
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...z-corelli-bisiklet-tek-rakam-1123956783/detay bunda altus var 250tl daha koyarsanız çok mantıklı

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,960
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit