Neler Yeni

4500 TL ye monitör + kulaklık + klavye

Heimlich

80+ Bronze
monitör bu olurmu

Olur, 2K bütçe altı başka adamakıllı bir model yok sıfır olarak. Bu uclulerden birisini öneririm.
1-

2-

mustf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
mustafa yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben normalde bunları düşünüyodum olurmu

güzel gibi ama bilemedim bi soruyim dedim

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Berat Tekin

Hocam o bütçeye dolaptan bakın 2. El güzel bişeyler gelir monitör olarak

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Berat Tekin
2. el istemiyorum ilk defa pc topluyorum sıfır olsun bari
Hocam ekipman bütçesini kısın biraz 3 kya güzel bi ikinci el 144 Hertz monitör akın keyfinize bakın sıfır olsun diyorsunuzda 75 Hertz almayın bari sistemin özellikleri neydi

Heimlich

80+ Bronze

Mouse ile klavye kötü. Attığım uclulere bakın. Ayrıca mouse'da olacağını belirtmemissiniz başlıkta.

mustf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
mustafa yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ekipman bütçesini kısın biraz 3 kya güzel bi ikinci el 144 Hertz monitör akın keyfinize bakın sıfır olsun diyorsunuzda 75 Hertz almayın bari sistemin özellikleri neydi

ikisinden birini alıcam ama 1 tb yapıcam

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Berat Tekin

ikisinden birini alıcam ama 1 tb yapıcam
Tamam 144 Hertz yakışır ben zamanında 75 aldım şimdi upgragelemek isterim ama durumum yok bence direk 144 ile başlayın daha iyi 75 alsanız biraz oynayıp yükseltmek istersiniz internet kafeye gittim 144 yağ gibi kayıyor dediğimi yap

mustf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
mustafa yiğit
Mouse ile klavye kötü. Attığım uclulere bakın. Ayrıca mouse'da olacağını belirtmemissiniz başlıkta.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam 144 Hertz yakışır ben zamanında 75 aldım şimdi upgragelemek isterim ama durumum yok bence direk 144 ile başlayın daha iyi 75 alsanız biraz oynayıp yükseltmek istersiniz internet kafeye gittim 144 yağ gibi kayıyor dediğimi yap
rekabetçi oyunlar çok oynamıyorum ve zaten pek başarılı değilim hikayeli oyunlar gibi vs oyunlar için 75 hz olurmu peki

bide bu

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Berat Tekin

rekabetçi oyunlar çok oynamıyorum ve zaten pek başarılı değilim hikayeli oyunlar gibi vs oyunlar için 75 hz olurmu peki

bide bu

Ya bence direk 144 alın hocam ya ekipmana o kadar bütçe ayırmayın beni dinleyin 144 alın sizde aradaki farkı anlarsınız yükseltme ihtiyacı duyarsınız çok fark var ben 144 de ekranda biyeri denk getirmedim o kadar akıcı

mustf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
mustafa yiğit
Ya bence direk 144 alın hocam ya ekipmana o kadar bütçe ayırmayın beni dinleyin 144 alın sizde aradaki farkı anlarsınız yükseltme ihtiyacı duyarsınız çok fark var ben 144 de ekranda biyeri denk getirmedim o kadar akıcı
bütçe o kadar yok elimde değil 100 hz buldum

ikinci el gram güvenmiyorum

Heimlich

80+ Bronze

bide bu

Model D iyidir mouse olarak, fakat DA Essential ile attığınız kulaklik modelleri kötü.

Top Bottom