Neler Yeni

45K BÜTÇE LAPTOP ÖNERİLERİ

hkurt1212

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Tahsin Kurt
Bütçe
45000
Merhaba,
Yeni bir laptop almak istiyorum. Aradığım özellikler: Hem iş için hem de oyun için yoğun kullanacağım. Dolayısıyla ekran çözünürlüğü 2K olursa çok iyi olur günlük kullanımda fhd ekrana tahammül edemiyorum, oyun oynarken de ekran kartı sağlığı için FHD çözünürlükte oynayacağım. Ekran kartı tam performans RTX 40 serisi istiyorum. İşlemci de ekran kartını besleyecek seviyede olmalı. Çok arada kaldım, aradığım özellikleri tam olarak karşılayacak bir PC bulamadım. Kısaca laptopu aldığımda arkama bakmak istemiyorum. Minimum 4 yıl kullanmak istiyorum. Bütçem 45.000 - 50.000 TL'ye kadar zorlanabilir. Şimdiden yardım ettiğiniz için teşekkürler.

Bünyamina

80+ Gold

hkurt1212

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Tahsin Kurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu Thinkbook aslında benim için biçilmez kaftan fakat ne yazık ki inanılmaz saçma bir şekilde ekranı 60HZ
Mesaj otomatik birleştirildi:

FHD ekran istemiyorum maalesef. Çünkü aynı zamanda iş ve okul için de kullanacağım

Son düzenleme:

hkurt1212

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Tahsin Kurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba,
Yeni bir laptop almak istiyorum. Aradığım özellikler: Hem iş için hem de oyun için yoğun kullanacağım. Dolayısıyla ekran çözünürlüğü 2K olursa çok iyi olur günlük kullanımda fhd ekrana tahammül edemiyorum, oyun oynarken de ekran kartı sağlığı için FHD çözünürlükte oynayacağım. Ekran kartı tam performans RTX 40 serisi istiyorum. İşlemci de ekran kartını besleyecek seviyede olmalı. Çok arada kaldım, aradığım özellikleri tam olarak karşılayacak bir PC bulamadım. Kısaca laptopu aldığımda arkama bakmak istemiyorum. Minimum 4 yıl kullanmak istiyorum. Bütçem 45.000 - 50.000 TL'ye kadar zorlanabilir. Şimdiden yardım ettiğiniz için teşekkürler.

Hp Victus Gaming Laptop 16-R0076NT 9E4A4EA Intel® Core™ I7 13700H 16GB RAM 1TB SSD Nvıdıa® Geforce Rtx™ 4060 QHD 240HZ 16.1" aldım düşünenlere şiddetle tavsiye ederim. f/p kralı bir cihaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,547
Üyeler
154,610
Son üye
Moonlightt
Top Bottom