Neler Yeni

45K'ya Kaliteli Bir Sistem Dizmek Istiyorum Yardımcı Olur Musunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Umut Akbacak
1. Si aynı Cl aynı mhz aynı marka model ram alırsan uyuşmazlık sorunu yaşamazsın atıyorum 6400mhz aldın cl32 sonra yanına 6000 MHz cl36 taktın bu sefer sistem 6000mhz de çalışır en düşük frekansdaki ram neyse onu baz alır ama Cl de yüksek olursa ilk aldığından orada bir uyumsuzluk olabilir her zaman aynı marka model özellik ram almak daha iyi olur Expo ram olanları ben Intel sistem de kullandım AMD de de bir sorun olmadı bunlar bir çeşit ram frekans ayarlamaları zaten hatalı olmuş olsaydı da özelleştirmeye koymazlardi ne uyumlu ize onu koyarlar oraya bende çeşitli sistemler de kullandım sorun yaşamadım
Hocam Bir de aynı işlemcinin intelli versiyonunu da atıcam siz olsanız hangisini alırdınız :D Fiyatları hemen hemen aynı da. Ve önereceğiniz bir monitör var mı bu sisteme?
Ekran Resmi 2023-05-21 23.56.30.png

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,052
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,052
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam dün sipariş vermiştim sizle konuştuktan sonra bugün kargoya verilmiş çok şaşırdım oldukça hızlılar. Size de yardımlarınız için tekrardan teşekkür etmek istedim :)
Rica ederim güzel günlerde kullan kardeşim nazar değmesin 😊

Top Bottom