Neler Yeni

4600 ₺'ya i3 10100F + RX 5500 XT sistemden daha iyi sistem var mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Freud

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet Durmaz
Ben Beyşehir'denim.Bilmem biliyor musun.Sen neresindensin?
ben şuan Selçukludayım ama Beyşehirli olarak Traktör kafalı diye dalga geçmen çok yanlış gerçek İzmir vakası. Beyşehirde çok güzel yer mantar toplamaya gidiyorduk babamla

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,391
İsim
Selman
ben şuan Selçukludayım ama Beyşehirli olarak Traktör kafalı diye dalga geçmen çok yanlış gerçek İzmir vakası. Beyşehirde çok güzel yer mantar toplamaya gidiyorduk babamla
Ben insanı oturduğu şehre göre değil zihniyetine göre "TRAKTÖR KAFALI" diye yargılıyorum.Sen de bu zihniyet tam anlamıyla var olduğu için tam bir TRAKTÖR KAFALISIN.

Freud

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet Durmaz
Ben insanı oturduğu şehre göre değil zihniyetine göre "TRAKTÖR KAFALI" diye yargılıyorum.Sen de bu zihniyet tam anlamıyla var olduğu için tam bir TRAKTÖR KAFALISIN.
ya anlatmaya çalıştığım şey köylü olmanın neresi kötü onu anlatsana bana :)

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,391
İsim
Selman
ya anlatmaya çalıştığım şey köylü olmanın neresi kötü onu anlatsana bana :)
Bunun cevabını burada verdim ama TRAKTÖR KAFALI olduğun için gene anlamadın sanırım :) ;
Neyse ben bunu da açıklayayım.
Sende ki bu "her gördüğün sistem alınır" zihniyetinden dolayı ben sana "TRAKTÖR KAFALI" diyorum.Oturduğun yerle bir alakası yok,nerede oturuduğunun bir önemi yok.

Freud

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet Durmaz
Bunun cevabını burada verdim ama TRAKTÖR KAFALI olduğun için gene anlamadın sanırım :) ;

Neyse ben bunu da açıklayayım.
Sende ki bu "her gördüğün sistem alınır" zihniyetinden dolayı ben sana "TRAKTÖR KAFALI" diyorum.Oturduğun yerle bir alakası yok,nerede oturuduğunun bir önemi yok.
oturduğum yerle alakası yoksa ilk yazdığında niye köyden gelip ... ... yazdın ben her gördüğüm sistem alınır gibi bir zihniyetim yok ama fiyatı uygun onun için alınabilinilir bir sistem ve parçaları da PSU dışında kaliteli

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,391
İsim
Selman
köyden gelip ... ... yazdın
Bu sadece mizah amaçlıydı ve traktörle ilişkilendirmek için öyle dedim.

fiyatı uygun onun için alınabilinilir bir sistem ve parçaları da PSU dışında kaliteli
Benim bunca tartışma içinde asıl söylemek istediğim şu;
Bu sistemi tek tek topladığınızda sadece 250-300 TL gibi bir indirimle gelmesi bence bir indirim değil.
Arkadaş bu sistemi şimdi almak için şart koşmamış,sadece "şimdi almak istiyorum" demiş.Ben de diyorum ki Şubat'da DA sistem çıkaracak(bildiğim kadarıyla),onu bekle.Hadi diyelim DA'nın çıkardığı sistem bütçesine uymadı,o zaman da zaten Şubat'a kadar hem daha fazla birikim yapar hem de stoklar düzelir.Bu sistemden daha iyi bir sistem alma şansı olur.
Hem ben bu sistemin parçalarına da laf etmedim.

Freud

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet Durmaz
Bu sadece mizah amaçlıydı ve traktörle ilişkilendirmek için öyle dedim.

Benim bunca tartışma içinde asıl söylemek istediğim şu;
Bu sistemi tek tek topladığınızda sadece 250-300 TL gibi bir indirimle gelmesi bence bir indirim değil.
Arkadaş bu sistemi şimdi almak için şart koşmamış,sadece "şimdi almak istiyorum" demiş.Ben de diyorum ki Şubat'da DA sistem çıkaracak(bildiğim kadarıyla),onu bekle.Hadi diyelim DA'nın çıkardığı sistem bütçesine uymadı,o zaman da zaten Şubat'a kadar hem daha fazla birikim yapar hem de stoklar düzelir.Bu sistemden daha iyi bir sistem alma şansı olur.
Hem ben bu sistemin parçalarına da laf etmedim.
DA sistem bundan fp olmaz bence ve kabul edin fp sistemlerde kalitesiz parçalar kullanılıyor.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,391
İsim
Selman
DA sistem bundan fp olmaz bence
Sen dalga mı geçiyorsun?Allah'ım yarabbim ağlıycam ya
MD2'yi biliyorsundur herhalde,oradaki sistem fiyatında ki indirimi biliyor musun?
Dolar 7.8 iken 4600 TL'ye çıkardığı sistemi de biliyorsundur.
Dolar 7.3 iken 5300-5400 TL'ye çıkardığı 1660S+R5 3600'lü sistemi de biliyorsundur...
DA sistem bundan fp olmaz
YOO hayır.sen bunu dediğine göre bu sistemlerin hiç birini bilmiyorsun ve sırf kalite parça kullandığını zannedip verilmeyecek paraları bu konuda ki sistemler gibi sistemlere verilir zannediyorsun.
Ben bilgisayar piyasasında Abdullah Hacıgül'den daha iyi sistem yapan birini görmedim.
abul edin fp sistemlerde kalitesiz parçalar kullanılıyor.
Bilgisizlik abidesi....Yazık...

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom