Neler Yeni

4600 ₺'ya i3 10100F + RX 5500 XT sistemden daha iyi sistem var mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Freud

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet Durmaz
Cahil insan fiyatları nerdeyse birbiriyle aynı,git istersen o ramı seç fiyatta bi değişim olmayacak.
CL19 ile CL16 arasında da gene dağlar kadar fark olduğunu zanneden zavvalı zihniyet

bi ban yede kurtulalım senden ya.
Kendin kadar ağzında boş,daha fazla konuşma da gelip orayı doldurmayayım.
arkadaşım cl19 rami 4200 tllik sistemde önersen sorun yok. 4900tllik sistemde cl19 ram önerip zaten fark az 400tl daha fazla verin cl19mu alın diyorsun

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
knk piranha klavye güzel mi bende alacağımda
Alınabilir 40tlye 1 aylığına kullandım klavyem garantideyken alınır 40tlye
arkadaşım cl19 rami 4200 tllik sistemde önersen sorun yok. 4900tllik sistemde cl19 ram önerip zaten fark az 400tl daha fazla verin cl19mu alın diyorsun
sen konuyu anla bir sonra yazmayı öğren a2 sınavını geç türkçe de sonra derdini anlatırsın neyse

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
mali özden
adminler konu kapatmıyor mu burda kapansa artık 100 mesaj oldu boş boş yazıyoruz

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
@crazyreign konu çok başka taraflara gidiyor lütfen kitlermisiniz?

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,391
İsim
Selman
1-CL 19 rami ben önermedim.
2-Arada nerdeyse hiç bir fiyat farkı yok,40 TL daha ver 3000 cl 16 al istiyorsan(ki ben böyle önerdim)
3-cl 19 ile cl 16 arasında 10 fps fark yok,bunu da yazayım da ne olur ne olmaz

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
1-CL 19 rami ben önermedim.
2-Arada nerdeyse hiç bir fiyat farkı yok,40 TL daha ver 3000 cl 16 al istiyorsan(ki ben böyle önerdim)
3-cl 19 ile cl 16 arasında 10 fps fark yok,bunu da yazayım da ne olur ne olmaz
ortalama 3-4 fps var

Freud

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet Durmaz
Alınabilir 40tlye 1 aylığına kullandım klavyem garantideyken alınır 40tlye

sen konuyu anla bir sonra yazmayı öğren a2 sınavını geç türkçe de sonra derdini anlatırsın neyse
siz forum zorbasısınız başka bir şey değil sistemi kötüleyip daha fp sistem bulamayınca biz sizden daha eski üyeyiz ,köylüler ,traktör kafalı, a2 türkçe. konunun amacı bu değil 4600den ucuza rx5500xt sistem bulursan bu kalitede at ya da konuşma git başka konuya bak her konuya mesaj yazmak zorunda değilsin.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,391
İsim
Selman
siz forum zorbasısınız başka bir şey değil sistemi kötüleyip daha fp sistem bulamayınca biz sizden daha eski üyeyiz ,köylüler ,traktör kafalı, a2 türkçe. konunun amacı bu değil 4600den ucuza rx5500xt sistem bulursan bu kalitede at ya da konuşma git başka konuya bak her konuya mesaj yazmak zorunda değilsin.
Senin gibiler yüzünden fikirlerimizi söyleyemiyoruz,sizin yaptığınız şey ise tavsiye verip fikir yürütmek yerine "alınır"kelimesinden başka bir şey söylememek.Sırf sadece bizim fikirlerimize karşı çıktığın için TRAKTÖR KAFALISIN.
Neyse ya sistemi alacak arkadaş alsın,ben diyeceğimi dedim.Senin gibilere laf anlatmaya çalışmayacağım.Bir de sanki az önce "sağa sola salla" diyen sen değilmişsin gibi gelip burada traktör kafalı dedin diyorsun.Sizin gibilere denilebilecek en güzel laf bu:
TRAKTÖR KAFALI
Mesaj otomatik birleştirildi:

her konuya mesaj yazmak zorunda değilsin.
Bunun aynısını kendin için söylesen daha iyi olur.Önce konuya ben geldim ve neredeyse 10 satırdır hiç bir işe yaramıyorsun.

Freud

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet Durmaz
Senin gibiler yüzünden fikirlerimizi söyleyemiyoruz,sizin yaptığınız şey ise tavsiye verip fikir yürütmek yerine "alınır"kelimesinden başka bir şey söylememek.Sırf sadece bizim fikirlerimize karşı çıktığın için TRAKTÖR KAFALISIN.
Neyse ya sistemi alacak arkadaş alsın,ben diyeceğimi dedim.Senin gibilere laf anlatmaya çalışmayacağım.Bir de sanki az önce "sağa sola salla" diyen sen değilmişsin gibi gelip burada traktör kafalı dedin diyorsun.Sizin gibilere denilebilecek en güzel laf bu:
TRAKTÖR KAFALI
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunun aynısını kendin için söylesen daha iyi olur.Önce konuya ben geldim ve neredeyse 10 satırdır hiç bir işe yaramıyorsun.
konyada nerde yaşıyosun

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom