Neler Yeni

480 TL'ye Galax GT 730 2 GB Almak Mantıklı mı?

gt 730 480 tl iyi mi ?

• Oy kullanan toplam üye
    19

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
kanka elimde msi gl75 9sd var. 1660ti i7 9750 h vs vs bu masaüstünü de hani arada evde kuzenle kardeşle girerim diye geri çıkardım kilerden. 1000 TL çok fazla geliyor
Hocam kusura bakmayın dediğinizden bilgisayarı kilerden çıkardığınız hariç hiç bir şey anlamadım :widepeepo:

Yacanemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muhammed samed Yacan
keşke almadan konu açsaymışsınız
henüz anında iptal hakkım var bir problem yok. Sahibinden üzerinden alışverişi çok mantıklı bulamıyorum. Ancak sistemim için en fiyat perdormans öneriniz ne ise değiştirebilir iade edebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kusura bakmayın dediğinizden bilgisayarı kilerden çıkardığınız hariç hiç bir şey anlamadım :widepeepo:
yani diyorum ki çok para harcamak istemiyorum bu donanımda ki bilgisayara. 50 fps üstü görmesi yeterli aslında. ama en iyi f/p ürünü de sistemim için öğrensem fena olmaz

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,085
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
henüz anında iptal hakkım var bir problem yok. Sahibinden üzerinden alışverişi çok mantıklı bulamıyorum. Ancak sistemim için en fiyat perdormans öneriniz ne ise değiştirebilir iade edebilirim

yani diyorum ki çok para harcamak istemiyorum bu donanımda ki bilgisayara. 50 fps üstü görmesi yeterli aslında. ama en iyi f/p ürünü de sistemim için öğrensem fena olmaz
Arkadaşın attığı kart yeterli olur adam cüzi miktarda paazarlık olur demiş 350 TL'ye alırsın

Arkadaşın attığı kart yeterli olur adam cüzi miktarda paazarlık olur demiş 350 TL'ye alırsın
gt 730 dan daha performanslı btw

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Hocam çok para harcamak istemesenizde 50fps üstü için attığım tarz bir kart almanız lazım.Zaten 480TL verdiyseniz 20 TL daha eklersiniz herhalde ? Öğlen 1 gibi konuyu yükseltin daha bilgili arkadaşlar yazar,ben daha yüksek segment kartlarda ilgilendiğim için yanlış bilgi vermiyeyim şimdi.Yinede attığım o kart gt 730'dan iyidir.
Edit : Kart 400 TL'ymiş kalan 100TL sorunu tespit edip yaptırırsınız çok pahalı bir şey değildir zaten.

Yacanemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muhammed samed Yacan
Hocam çok para harcamak istemesenizde 50fps üstü için attığım tarz bir kart almanız lazım.Zaten 480TL verdiyseniz 20 TL daha eklersiniz herhalde ? Öğlen 1 gibi konuyu yükseltin daha bilgili arkadaşlar yazar,ben daha yüksek segment kartlarda ilgilendiğim için yanlış bilgi vermiyeyim şimdi.Yinede attığım o kart gt 730'dan iyidir.
Edit : Kart 400 TL'ymiş kalan 100TL sorunu tespit edip yaptırırsınız çok pahalı bir şey değildir zaten.
iptal ettim attığınız ilan ile iletişime geçtim. teşekkür ediyorum. araştırdım evet bayağı fark var. fan sorununu çözebilirim elimdeki gt 220 ile aynı tip kart aynı soğutucu

başka önerilerinizi de alabilirim aynı şekilde f/p. bende ekran kartı konusunda gb yüksek olunca iyi olduğunu sananlardanım :D

Eminertekin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,562
İsim
Emin Ertekin
İdare eden bir pc var elimde. İlanda denk gelip bahsettiğim kartı satın aldım. Normal özellikleri şöyle olan pc :
i3-3240
gt 220 1gb 128 bit dx10
8gb ddr3 ram (dual channel)
250watt psu
Alma sebebim ise ekran kartım donanımsal olarak dx 11 desteklemiyor. Valorant oynayamıyorum. Şuan güncel fiyatlara göre uygun ve temiz bir kart.
gt 730 2gb 128 bit dx12 sistemi ne kadar değiştirir ve valorant gibi bir oyunu monitörümün sağladığı maksimum çözünürlük olan 1366x768 de nasıl oynatır ?
hata mı yaptım acaba diye düşünüyorum. Güncel kurda güncel piyasada baktığım zaman 600 TL üstü fiyatlara satılıyor. GT 1030 1000tl civarı...

halen iade etme şansım var.. fikir öneri her türlü bilgi beni aydınlatır
merhabalar size önerim hd 6850 ye bakamanız o bütçede gayet uyguna bulunabilir hem r9 255 tende daha iyi olur.
EDİT: fakat minimum 127w tdp istiyor yani 300w psu gerektirecektir ama performans açısından kat kat daha iyi olur

Son düzenleme:

Yacanemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muhammed samed Yacan
merhabalar size önerim hd 6850 ye bakamanız o bütçede gayet uyguna bulunabilir hem r9 255 tende daha iyi olur fakat minimum 127w tdp istiyor yani 300w psu gerektirecektir ama performans açısından kat kat daha iyi olur
teşekkürler

Yacanemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muhammed samed Yacan

A1meda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
A1meda
bu tip kartları alırken fanında ses var mı diye bakın

Yacanemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muhammed samed Yacan
Sadece fandan ses çıkıyormuş oda büyük ihtimal kartın fanı eskimiştir.
Bu kartı sipariş ettim. 400 TL r9 255. Teşekkür ederim
bu tip kartları alırken fanında ses var mı diye bakın
fanında ses var, ancak elimde ki gt220 ile aynı marka ve aynı soğutucu sistemi. Değiştireceğim.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Bu kartı sipariş ettim. 400 TL r9 255. Teşekkür ederim

fanında ses var, ancak elimde ki gt220 ile aynı marka ve aynı soğutucu sistemi. Değiştireceğim.
Hocam inşallah sesin ne kadar çıktığına dair video aldınız ?

Top Bottom