Neler Yeni

484 TL cüzdanım var Steam'de ne almalıyım?

Damperrrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tuğrul Hakan
ben şahsen arkadaşımdayken oynamıştım rahat rahat, isteğe bağlı gamepad alabilrisin
Daha önce gampad tecrübem olmadığı için klavyenin benim için daha rahat olacağını düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valve CP yi çok bilmiyorum ama kalan oyunları deneyimleyen biri olarak. Aralar vererek oynarsanız gerçekten zevk alacağınız sağlam oyunlar diğerleri, bence değerlendirilebilir. :)

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
ismail
Ben açıkcası elden ring diye düşünüyorum ama emin de değilim. :)

Onun yerine elden ring alsam sizce nasıl bir karar olur
Elden ring ikidir giriyor indirime dark souls 3 sanırsam 1.5 senedir ilk defa girdi.Elden ring dlc gelmeden alınabilir 169 saatimi yemiş şimdilik...

Damperrrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tuğrul Hakan
Elden ring ikidir giriyor indirime dark souls 3 sanırsam 1.5 senedir ilk defa girdi.Elden ring dlc gelmeden alınabilir 169 saatimi yemiş şimdilik..
Daha önce hiç dark souls tarzı oyunlar oynamadım, haliyle elden ring tarzı da açıkcası ilk başta hangisiyle başlamam gerektiği konusunda kararsız kaldım. İkisinden birini alırsam diğerini uzun bir süre alamıyacağım. Aslında elden ring güncel olmasıyla ve yılın oyunu ödülünü alması sebebiyle beni daha çok kendine çekiyor

eğer oyun oynamak istemiyorsan csgo kasaları vs bakabilirsin yaz indirimi var bakiye arttırmak için herkes elindekileri satıyor fiyatlarda düşüyor oradan birşeyler alıp bekletirsen güzel bir invest olabilir
Mantıklı olabilir değerlendirebilirim. Çok sağolun

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
ismail
Daha önce hiç dark souls tarzı oyunlar oynamadım, haliyle elden ring tarzı da açıkcası ilk başta hangisiyle başlamam gerektiği konusunda kararsız kaldım. İkisinden birini alırsam diğerini uzun bir süre alamıyacağım. Aslında elden ring güncel olmasıyla ve yılın oyunu ödülünü alması sebebiyle beni daha çok kendine çekiyor

İkiside ödüllü oyun.Elden ring'in dünyası ışıldarken Dark souls 3'ün dünyası fazla kasvetli.Ruh haline göre seçebilirsin :D

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,072
İsim
Ali Batmaz

Damperrrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tuğrul Hakan
İkiside ödüllü oyun.Elden ring'in dünyası ışıldarken Dark souls 3'ün dünyası fazla kasvetli.Ruh haline göre seçebilirsin :D
Şahsen yeterince kasvetli bir ortamda olduğumu söyleyebilirim. (malatya'dayım haliyle deprem bölgesi)

online mi seversiniz offline mi seversiniz
Şu aralar offline tercihimdir. Gömülüp gitmek istiyorum

Cihangir

80+ Gold
İndirimlerde güzel bisi varsa aliyım yarın bakıyımda

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Anonim

bende hiç oynamadım ama elden ring sardı. başlarda çok zorluyor oyunu silecek duruma geliyorsun ama 1 2 saat oynayınca zevkli.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,019
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Damperrrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Tuğrul Hakan
Seçkin almalı myıım sizce? Aslında hiç fena oynadığımı düşünmüyorum, mantıklı olabilir gibime geldi?

bende spiderman gamepadle oynanmalı yata yata mis gibi oluyo
Daha önce hiç gamepad tecrübe etmedim bilmiyorum. İnsanlar ikiye ayrılıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
990,291
Üyeler
156,590
Son üye
dyingbreath