Neler Yeni

🔥İndirim 499 TL Dark SP-214 Speaker 11W Rms Titreşimli LED 2+1 Multimedya Hoparlör

Palo DAYI

80+ Silver
Kalitesi nasıl ses seviyesi falan ne dumrda kullanan varsa bilgilindirebilirmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Varmı kullanan

LIONN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Kerem Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Sanat Teknoloji Tasarım
Arkadaşlar ürünün yorumlarina bakabilirsiniz oraya yazmislar kullananlar

LIONN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Kerem Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Sanat Teknoloji Tasarım
Knka biri cızırtı var yazmış , biri mükemmel yazmış asljdbsajlda
İyi diyen fiyat performans olarak iyi demis. Diğerleri dip ses var demis cızırtı felan da oluyomus sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Knka biri cızırtı var yazmış , biri mükemmel yazmış asljdbsajlda
bir ürün alırken zaten şu yorumlara bakınca insanın aklı daha çok karışıyor biri öve öve bitiremezken diğeri yerin dibine sokuyor :)

ruaF1912

80+ Bronze
bir ürün alırken zaten şu yorumlara bakınca insanın aklı daha çok karışıyor biri öve öve bitiremezken diğeri yerin dibine sokuyor :)
Bu tür durumlarda, yorumlara bakmak yerine, ürünün ortalama kaç yıldız aldığına bakmak daha mantıklı, 5/4.1 almış, Bu fiyata fazla bir şey beklememek lazım zaten.

Maltafana

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Murat Kaçar
Ben bunun 215 olan modelini kullanıyorum dip ses yok alette ama olmama sebebi dip ses olmasın diye alete belli sesin altında sesi kes şeklinde ayar yapmışlar. Yani çok kısık seste bir şey dinleyemezsin. Video izlerken sessiz sahnelerde ses komple gidiyor ve ses tekrar başladığında kelimenin ilk harfi tutuluyor resmen. Ben bunu herkese önermem daha çok müzik dinlemek için kullanılır film dizi oyun için iyi değil bence.

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Erdem çay
F/p ürün cızırtı diyenlerin kasasında akım kaçağı vardır yada soketi tam oturtamamıştır.

213 modeli kullanıyorum kasanın üstündeki kısma takınca cızırtı yaptı söküp taktım Jack ı oynattım düzeldi

Migi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ali
Ben bunun 215 olan modelini kullanıyorum dip ses yok alette ama olmama sebebi dip ses olmasın diye alete belli sesin altında sesi kes şeklinde ayar yapmışlar. Yani çok kısık seste bir şey dinleyemezsin. Video izlerken sessiz sahnelerde ses komple gidiyor ve ses tekrar başladığında kelimenin ilk harfi tutuluyor resmen. Ben bunu herkese önermem daha çok müzik dinlemek için kullanılır film dizi oyun için iyi değil bence.
Ben de 215 modelini kullanıyorum ses kalitesi bence yeterli günlük kullanım için iyi diyebilirim. En azından monitör veya Bluetooth hoparlörümden iyi ses veriyor.
F/p ürün cızırtı diyenlerin kasasında akım kaçağı vardır yada soketi tam oturtamamıştır.

213 modeli kullanıyorum kasanın üstündeki kısma takınca cızırtı yaptı söküp taktım Jack ı oynattım düzeldi
Jack olayını deneyeceğim bende dip ses yok sadece hoparlör üzerinden tekerleği fulleyip bilgisayarda ses karıştırıcısından sesi çok az açarsam ancak cız gibi tiz bir ses çıkarıyor.

Alacak arkadaşlar ihtiyacınız var ve profesyonel değilseniz gayet memnun kalacağınızı düşünüyorum(ses bakımından incelemesinde hoparlör farkı olmadığını söylüyorlar 214 ile 215 modeli arasında.).

pxnouma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Numan Ceylan
Fotoğraflarda büyük gözüküyor ama küçük cihaz. Bunun yerine Uygun fiyatlı Jam alınabilir.

Maltafana

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Murat Kaçar
Ben de 215 modelini kullanıyorum ses kalitesi bence yeterli günlük kullanım için iyi diyebilirim. En azından monitör veya Bluetooth hoparlörümden iyi ses veriyor.

Jack olayını deneyeceğim bende dip ses yok sadece hoparlör üzerinden tekerleği fulleyip bilgisayarda ses karıştırıcısından sesi çok az açarsam ancak cız gibi tiz bir ses çıkarıyor.

Alacak arkadaşlar ihtiyacınız var ve profesyonel değilseniz gayet memnun kalacağınızı düşünüyorum(ses bakımından incelemesinde hoparlör farkı olmadığını söylüyorlar 214 ile 215 modeli arasında.).
Dostum ses performansı kötü demedim zaten. Teknik sıkıntısını söyledim. Müzik için iyidir de dedim zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,002
Üyeler
141,074
Son üye
Kenan3925
Top Bottom