Neler Yeni

49K BU SİSTEM Alınır mı? ?

Arnold

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Yücetin
Değil kule tipi soğutucu seçmeni engelliyor. Zaten 7500f=7600 performans olarak. Sadece dahili grafik belleği var 7600 de.
ekran kartı ınno3d seçicem fiyat farkı çok yok dediğin gibi.Önerdiğin anakart bi tık pahalıymış onu es geçtim.Bu kadar para vermişken sıvı soğutucu almak istiyorum ondan işlemciyide 7600 yapıcam. Anakartla rami ne seçmek daha mantıklı olur fiyatı çok şişirmeden

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
Ne cahil adamsın be pcden hiç anladığın yok biostarı kötü zannediyorsun frisby PSU da iyidir yari yolda bırakmaz ama senin gibi cahiller bilmez bunu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Attığım sitemde o yuksltemler olunca 44k oluyor diğer arkadaşın attığı süper 7000 ede bakabilirsin ama ben shark 7a öneriyorum parçalari gayet kaliteli sadece ram ve soğutma değiştirmen gerek
Frisby iyidir dedikten sonra çok ciddiye almak istemedim ama senin gibi 10iQ veledin önerdiği biostarı tr'de hazır sistemler harici öneren yok haberin olsun.Avrupada zaten onun yüzüne bakmıyorlar da işte bizim tr şartlarında ucuz diye kitliyolar millete.
Başka forumlarda low iQ nedeniyle barındırmazlar seni anlıyorum ama bari kendi forumundaki konulara bi bak.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
ekran kartı ınno3d seçicem fiyat farkı çok yok dediğin gibi.Önerdiğin anakart bi tık pahalıymış onu es geçtim.Bu kadar para vermişken sıvı soğutucu almak istiyorum ondan işlemciyide 7600 yapıcam. Anakartla rami ne seçmek daha mantıklı olur fiyatı çok şişirmeden
Hocam paranı bu kadar harcama gerek yok kule tipi soğutucu yeter 7600 alma Rami lexar Thor yap anakarti biostar bırak elleme

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Ege
Bu kadar para verip sıvı soğutma almak mantıksız. Hem daha sesli olcak, hem daha kısa ömürlü olacak, hem daha kötü performans verecek hem de 2 katı fiyatta olacak. Akıl kârı değil. Size aklmış artık diyeceğim yok. Ram olarak lexar thor seçebilirsiniz işte. Anakart olarak B650MP veya X670P en doğrularından.

wt atlas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yasir saygı
Alıntıyı görüntüle
ana kartı b650 yapsa psu değiştirse ekran kartınıda inno3d yapsa tadindan yenmez ama ana kart çok fiyat ekliyor üstüne

Top Bottom