Neler Yeni

4K İps ekran monitör tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Abdullah Akman
Bütçen Varsa Al .

3 monitör arasında kaldım acaba bana yardım edebilirmisiniz senın onermis oldugun model

Gigabyte M28U 28" 1 ms bu model​

ve Samsung Ls28bg702epxuf Odyssey G7​

https://www.epey.com/monitor/gigabyte-m28u.html bu ücü arasıdnan hangısını önerirsiniz.

Palo DAYI

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Abdullah Akman
Bende de aynı kart var 2k al 4k da çok zorlarsan karti
reis oyunda cok kullanmıcam ben 4 k fılm keyfı filan yapmak istiyorum birde zorlayacak oyun oynamıyorum ki istediğim zaman up yapabilirim ekra kartını suan yeterli geliyor.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,084
İsim
Batuhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Abdullah Akman
Al Geç Hocam .

Arkadaşlar Monitörü aldım ve 2 gündür kullanıyorum arkadaşa teşekkür ederim gerçekten muazzam bir monitör uzun süreli kullanımdada buraya ara ara yazacağım düşünen arkadaşlar için 2 günlük kullanınım renkler olsun parlaklık olsun beni mest etti ins uzun surelide bu sekılde mutlu olurum alanacak olan arkadaşlara öneririm.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,084
İsim
Batuhan
Arkadaşlar Monitörü aldım ve 2 gündür kullanıyorum arkadaşa teşekkür ederim gerçekten muazzam bir monitör uzun süreli kullanımdada buraya ara ara yazacağım düşünen arkadaşlar için 2 günlük kullanınım renkler olsun parlaklık olsun beni mest etti ins uzun surelide bu sekılde mutlu olurum alanacak olan arkadaşlara öneririm.
Hayırlı Olsun Hocam .

Kazasız Belasız Kullanman Dileğiyle .

🤗

OSman18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Osman Atlıhan

Hocam öncelikle hayırlı olsun. Ben de bu monitörü almayı düşünüyorum. Diğer yandan şu iki model de kafamı karıştırıyor:

Sen memnun musun? Olumlu olumsuz yanlarını, deneyimlerini aktarabilir misin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Abdullah Akman
Hocam öncelikle hayırlı olsun. Ben de bu monitörü almayı düşünüyorum. Diğer yandan şu iki model de kafamı karıştırıyor:

dostum suana kadar olumsuz olarak tek bir sey gordum oda bence benden kaynaklı gece calısırken beyazlar cok gozume batıyor cok parlak onun dısında hersey cok iyi renk ton hersey cok cok iyi 2. ekranım samsung odysey g7 de var mısal onda bu kadar canlı degıl renkler
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde bende bu monitörler arasında kaldım aslında arastırdım bütcem max 19 k yı desteklıyordu dell monitörü fiyattan ötürü eledim asus monitörüde arkadasım kullanıyordu alt tab yapınca kararıyodu monitör bu ekran kartındanmı direk monitördenmi bilemediğim icin msi ı tercih ettim

dostum suana kadar olumsuz olarak tek bir sey gordum oda bence benden kaynaklı gece calısırken beyazlar cok gozume batıyor cok parlak onun dısında hersey cok iyi renk ton hersey cok cok iyi 2. ekranım samsung odysey g7 de var mısal onda bu kadar canlı degıl renkler

birde bende bu monitörler arasında kaldım aslında arastırdım bütcem max 19 k yı desteklıyordu dell monitörü fiyattan ötürü eledim asus monitörüde arkadasım kullanıyordu alt tab yapınca kararıyodu monitör bu ekran kartındanmı direk monitördenmi bilemediğim icin msi ı tercih ettim
belki fikir verir bak bugun incelemesi gelmiş

Son düzenleme:

OSman18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Osman Atlıhan

belki fikir verir bak bugun incelemesi gelmiş
Bilmiyorum nedendir bana da Msi markası daha güzel geliyor. Sadece monitör bakımından değil, her üründe böyle. Bu hafta gaminggen mağazasına gidip Dell ve Msi karşılaştırmalı bakacaktım ama Msi'ın stoğu bitmiş 😅 Asus'un bu modeliyle ilgili de çok video gördüm Türk kanallarında, güzel de görünüyor. Ama detaylı inceleme yapan yabancı sitelerdeki veriler daha çok aklıma yatıyor. Muhtemelen monitörler yeni olduğu için de o tarz incelemeler yok henüz.

Teşekkür ederim cevabın için. Senin adına sevindim. Uzun yıllar güle güle kullanırsın İnşallah. 😊

Top Bottom