Neler Yeni

IOS 5-6 aylık imei kayıtsız Iphone 8 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Seferhan KAYA
Detaylara hakim değilim, babama böyle bir durum denk geldi o alacak ben jailbreak ile imei atıcam o da kulanacak. Satan kişi 1000₺ fiyat çekmiş pazarlık yapmaya çalışınca da "Telefoncum zaten 1000₺ ye alırım ben bunu." (!) demiş. Bana pek mantıklı gelmedi ama piyasasını bilmiyorum. Alınır mı? Alınırsa max kaç ₺ ye alınır?

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Yasadışı bir işlem yapıp her türlü sorumluluğu kabul ediyorsanız kullanın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Seferhan KAYA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yasadışı bir işlem yapıp her türlü sorumluluğu kabul ediyorsanız kullanın.
Hocam illegal olduğunun farkındayım fakat ben bu işlemin nasıl yapılcağı yahut imei klonlama/atma işlemi hakında yardım alma dahilinde konuyu açmadım. Ki zaten benim olan fakat bozulmuş başka bir telefonun imesini kullanacağım ( farkındayım illegal olmasını değiştirmez fakat başkasının imei sini kullanıp o telefonu kullanım dışı bırakmayacağım, en azından imei zaten bana ait ve zamanında vergisi ödenmiş şu an bozuk olan telefon alınırken). Asıl sorum ise 1000₺ eder mi bu halde yoksa kolpa sıkarak (blöf yaparak) pazarlığın önünü mü kesmeye çalışıyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Seferhan KAYA
iPhone 8 için 1000 TL'ler falan çok düşük fiyatlar hocam sanki ya:oops:
Yurt dışı cihaz bile olsa bir bit yeniği arıyor insan.

Bende de iPhone 8 var, ara sıra 2. el piyasasına bakıyorum, yurt içi temizleri 3250-3500 civarı.
Hocam haklısınız, bu gün öğle vakti kadıköy de bir telefoncuyu aradım, telefon sanki benimmiş ve satacakmış gibi konuştum, ne kadar düşünüyorsun dedi bende yalandan 1200-1300 dedim, adam direk 1000₺ ye alırım dedi, ama telefoncu zaten ölü fiyattan alıp kullanıcıya normal fiyattan satıyor diye düşündüm ve en azından kazıklanmadığımı hissettim 🤣😂

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Hocam 1000 TL ye pek güvenilir gözükmedi, ama yine de sizin bileceğiniz iş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Seferhan KAYA
@Evil Belief ayrıca hocam satıcı babamın mesai arkadaşının yeğeni, yani çok uzak değil o yüzden çok bit yeniği de aramıyorum açıkcası (yoksa hata mı ediyorum 😳)

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
@Evil Belief ayrıca hocam satıcı babamın mesai arkadaşının yeğeni, yani çok uzak değil o yüzden çok bit yeniği de aramıyorum açıkcası (yoksa hata mı ediyorum 😳)
Valla 2. el sitelerine bakıyorum 1900-2000 TL'den aşağı yok. O da birisi iCloud şifresi unutuldu yazmış diğeri de 4 ay sonra hat kapanacak yazmış (yani IMEI problemli).

Sizin tanıdık bu fiyatların bile yarısını vermiş. Bana şüpheli geldi biraz, iyice soruşturup alın alırsanız da.
JB ile IMEI atmayı biliyorsanız zaten teknik bilginiz vardır, aklınıza takılanları sorun veya orada inceleyin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,237
Üyeler
140,622
Son üye
lineaxena
Top Bottom