Neler Yeni

Çözüldü✓ 5-6 Bin bandında sistem önerir misiniz?.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Akıllı
Bütçe
6000
Selamlar. Küçük kardeşime bir sözüm vardı. Fiyat limitim bu civarlarda oyun oynaması için gerek işler için bilgisayara ihtiyacımız var. @Abdullah Hacıgül gardaşımın yeni sitemleri gelirmi yada siz değerli forum üyeleri tavsiyede bulunurmusunuz. 2. El önerisi de olur. Şimdiden teşekkür ederim sizlere.
Sıpamın oynayacağı oyunlar 😄
Gta5 roblox minecraft seaofthieves gibi oyunlar

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Selamlar. Küçük kardeşime bir sözüm vardı. Fiyat limitim bu civarlarda oyun oynaması için gerek işler için bilgisayara ihtiyacımız var. @Abdullah Hacıgül gardaşımın yeni sitemleri gelirmi yada siz değerli forum üyeleri tavsiyede bulunurmusunuz. 2. El önerisi de olur. Şimdiden teşekkür ederim sizlere.
rx 6400'lü bir sistem toplarız. bazı parçaları da 2.el oldumu cyberpunk bile açar 😀

MrJosef

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Yusuf Kağan İnan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama, Telefon Önerileri
rx 6400 ve ryzen 5 1600 af gibi bir sistem yapılır gibi intel kanadına da gidilebilir işlemci için 2. elde

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Ahmet Sevinç
hocam bütçeyi bi kafadan hesabımla 400tl aştı ama zar zor bunları buldum bi ram 2. el (bu arada gpu 2gb olduğu için gta5 ortalama grafiklerde oynayabilir)

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kaan
İ5 10400f , Asus prime h510m-K,gtx 1650, 16 GB 3200mhz RAM 8+8, 500 GB sata ssd , kasa olarakda corsair spec delta RGB paran olunca upgrade yaparsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Akıllı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rx 6400'lü bir sistem toplarız. bazı parçaları da 2.el oldumu cyberpunk bile açar 😀
rx 6400 ve ryzen 5 1600 af gibi bir sistem yapılır gibi intel kanadına da gidilebilir işlemci için 2. elde
İ5 10400f , Asus prime h510m-K,gtx 1650, 16 GB 3200mhz RAM 8+8, 500 GB sata ssd , kasa olarakda corsair spec delta RGB paran olunca upgrade yaparsın
İlgi alakanız dan ötürü çok teşekkürler arkadaşlar. Birde ricam eğer biliyorsanız 6-7 bin bandında laptop önerebilir misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kaan
Laptopta fazla bir bilgim yok fakat msi ın gf,gl,gc modellerine bakmanızı öneririm

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Ahmet Sevinç
İlgi alakanız dan ötürü çok teşekkürler arkadaşlar. Birde ricam eğer biliyorsanız 6-7 bin bandında laptop önerebilir misiniz
Hocam o fiyata iyi iş laptopları var oyuncular yok anca 2. El
Bu arada benim topladığım sisteme bütçeyi 7k yapabilirsen rx550 yi 4gb yapar kardeşinin oynayacagi oyunları oynatir

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Akıllı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam o fiyata iyi iş laptopları var oyuncular yok anca 2. El
Bu arada benim topladığım sisteme bütçeyi 7k yapabilirsen rx550 yi 4gb yapar kardeşinin oynayacagi oyunları oynatir
Bizimkiler laptop diye dayattı bende kasa toplama taraftarıyım ama olmadı laptop alıcam artık 2. El abra a5 a7 bakıyorum sahibinden de.

Top Bottom