Neler Yeni

Öneri 5-7K Bandında SIFIR Telefon Önerisi

Kerem Hot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Kerem Hot
Merhaba arkadaşlar.
Babama sıfır telefon alacağım. Yukarda belirttiğim fiyat bandında banka işlerini halledecek ve sadece whatsapp kullanacak bir telefon arıyorum. Şarjı uzun gidecek ve uzun bir süre sorun yaşamadan kullanacak çok aşırı özelliği olmasına gerek olmadan bir cihaz önerir misiniz?

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
(piyasaya uzun süredir bakmıyorum) eğer işlemci çok önemli değilse Note 10s'e veya note 11 serisine bakabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ANIL AKSOY
Merhaba arkadaşlar.
Babama sıfır telefon alacağım. Yukarda belirttiğim fiyat bandında banka işlerini halledecek ve sadece whatsapp kullanacak bir telefon arıyorum. Şarjı uzun gidecek ve uzun bir süre sorun yaşamadan kullanacak çok aşırı özelliği olmasına gerek olmadan bir cihaz önerir misiniz?

Kerem Hot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Kerem Hot
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
(piyasaya uzun süredir bakmıyorum) eğer işlemci çok önemli değilse Note 10s'e veya note 11 serisine bakabilir.
Bu söylediğin xiaomi değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Marka olarak nasıl? Samsung veya Xiaomi düşünüyorum da

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ANIL AKSOY
Marka olarak nasıl? Samsung veya Xiaomi düşünüyorum da
Yakın bi arkadaşım babasına almıştı. Telefonu canlı olarak gördüğümde genel olarak gayet başarılı buldum. Uzun süredir de kullanıyor herhangi bir sorun yaşamadı. Detaylarına bak istersen ben f/p ürün olarak değerlendirdim şahsen. Senin aradığın fiyat aralığına da uyuyor . Bu sebeple araştırmanı tavsiye ederim.

Top Bottom