Neler Yeni

🔥İndirim 5 Litre AirFryer 999₺'ye Düştü🔥🔥

ESTAROSSA58

80+ Bronze
En başta sağlıklı diye alıyorduk ama git gide bu ürünlerin fiyatları düşüyor. Aslında sağlık diye kullandığımız ürünler bence sağlıksız olmaya doğru gidiyor. İleri de ucuz ürün sağlığa zararlı diye çok araştırma çıkar.
mini fırından pek bir farkı yok sağlığa zararı nasıl olabilir ki pişiyor işte

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
onur
Tavuğu ve elma dilim patatesi gayet güzel yapıyr. Patatesden yağda kızartılmış tadı beklemek anlamsız ama elma dilim fırınlanmış patatesi harika yapıyor farklı lezzetler. Ayrıca meyve kurutmak için de ideal

A_TURAN_A

80+ Bronze
Normalde bu kadar ucuz değil bu marka ve modeli. Normalde 2500-3600TL arası idi indirimsiz fiyatı. Ne oldu da 1000TL'ye satılıyor ben de şaşırdım. Ayrıca yorumlar cidden harika, ben direkt alacağım. Spor yaptığımdan sürekli mutfakta olmak çok zamanımı alıyordu, geçeyim artık airfryer'a.
Bu fiyatlardaydı bu model hep, bir aydır 1200 e kadar çıkıp geri 1.000 liraya düşüyor.

JackRyan

80+ Silver
Hocam okudum da başka birisi de sadece patates pişiriliyor yazmış emin olmak için sordum
Hocam patates pişiren şey tavuk et pişirmezmi sizce köfteyi ben 6dk da pişiriyorum 1600W airfryerimle patatesi 25dk da pişiriyorum tavuk 35dk da tam pişiyor tam tavukdan bahsediyorum yani patatesi pişiren şey genel olarak zaten her şeyi pişirir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Furkan Uçar
alınır mı beyler 3 4k lık bakıyordum ben alıcaktım da bu güzelse bunu alayım

ufubo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ufuk Bircan Özkan
Yakında 500 Liraya AirFryer satılırsa şaşırmayacağım. Maliyeti bu kadar düşük mü ya bunun üretiminin ?

En başta sağlıklı diye alıyorduk ama git gide bu ürünlerin fiyatları düşüyor. Aslında sağlık diye kullandığımız ürünler bence sağlıksız olmaya doğru gidiyor. İleri de ucuz ürün sağlığa zararlı diye çok araştırma çıkar.

Bak tam aklımdaki düşünceyi yazdın. Yakında bunlarda da bir pislik çıkacak. Faydalı bir şeymiş gibi gösterilip yaygınlaştırılacak.

mini fırından pek bir farkı yok sağlığa zararı nasıl olabilir ki pişiyor işte

Ucuz ve bilinmedik markaların ürünlerini almanızı tavsiye etmem. Her ne kadar kesin bir şekilde bağlantısı ispatlanmasa da havayla pişirme işleminde cihazda kullanılan plastik, boya vb ürünlerden kaynaklı ve kanserojen etkileri olabilen akrilamid açığa çıkıyor. Airfryer'ların icat edildiği 2005'ten bu yana batıda çokça tartışılan bir konu. İnsan sağlığına önem veren ve bu konuda risk alamayacak büyüklükteki firmaların (Cosori, Philips vb) ürünlerini tercih etmekte fayda var. İlgilenenler için makaleyi şöyle bırakıyorum:

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r

Keyfen

80+ Bronze
al sata gidermiki bilemedim

bu tip ürünlerin en az %100 kar marjı ile satıldığını öğrendiğinizde geç olcak :D

Top Bottom