Neler Yeni

50.000 TL OLED TV önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat Aslan
Arkadaşlar merhaba birkaç aydır TV araştırması yapıyorum ve 2 hafta içinde de almayı düşünüyoruz. İstediğimiz özellikler ise 65 inç OLED olması, genelde film izlenecek ama az da olsa oyun oynarım.

LG C2 modeli çok istiyordum lakin şu anda 65 olanın stokları yok hiçbir yerde. Samsung S95b modeline de baktım onda da panelin çok ince olmasından kaynaklı bir bükülme sorunu olduğunu gördüm. Sony A80k yine kaliteli TV'lerden fakat Sony ülkeden çekiliyor o yüzden tavsiye etmiyorlar ayrıca stok durumu çok az.

LG C3 gelmek üzere onu beklemeyi düşündük. O modelde ise tpc ve gsr (otomatik karartma, yani ağırlık olarak karanlık sahnelerde ekran parlaklığını kısarak piksel yanmasını engellemeyi yardımcı olan özellikler.) Özelliklerini kapatmayı engellemişler. Bu konuda oldukça olumsuz yorum gördüm bu yüzden ve fiyatı bütçemi aşacağından dolayı LG C3'e olumlu bakmıyorum.

Sizin önerileriniz nedir inanılmaz bir kafa karışıklığı yaşıyorum. Bütçeyi biraz daha esnetebilirim, teşekkürler.

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,468
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Yüksek bütçede Sony'den şaşmayınız. Gerek renk doğruluğu olsun, tonlamalar olsun, ses sisteminin kalitesi olsun, uzun ömür olsun her konuda uzman bu sektörde Sony.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Sony'nin ülkeden çekilmesi beni korkutuyor açıkçası. Yoksa aklıma yatan neredeyse tek televizyondu şuan. Bütçeyi arttırıp S90C almak daha mı mantıklı acaba?

Berkarda

80+ Silver
50K televizyon bence değmez 30K falan olabilir bizim 10K Baya iş görüyor film falan benim odamın 7K TV tek başıma film izletiyor ama sizin fikriniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düzenleme:1.5 sene önce aldık yani yine şuan baktım 25K olmuş ve amaç ne

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
Bana bu tür konular hiç gerçekçi gelmiyor. Kusura bakma. Zaten 4-5 seçeneğin var. Vestel 600 serisinden sonra hepsi ayını zaten. Film izlemeye bu kadar bütçe ayıran biri zaten ne tür bir izlenim beklentisinin hangi TV karşılayacağı bilir. Bu küçük kardeşlerimizin 80 bin Tllik sistem önerisi istemesine benziyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat Aslan
50K televizyon bence değmez 30K falan olabilir bizim 10K Baya iş görüyor film falan benim odamın 7K TV tek başıma film izletiyor ama sizin fikriniz

Genellikle film izlemek için fakat oyun da oynanacak.
Bana bu tür konular hiç gerçekçi gelmiyor. Kusura bakma. Zaten 4-5 seçeneğin var. Vestel 600 serisinden sonra hepsi ayını zaten. Film izlemeye bu kadar bütçe ayıran biri zaten ne tür bir izlenim beklentisinin hangi TV karşılayacağı bilir. Bu küçük kardeşlerimizin 80 bin Tllik sistem önerisi istemesine benziyor.

Hocam ailem için istiyorum ben bu sene şehir dışına çıkabilirim. Öyle her zaman alabildiğimiz bir şey olmadığı için en iyisinden olsun istiyor babam. Vestel 600 serisi ne alaka tam anlamadım fakat teşekkürler. Bu arada yaşım 21.

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,468
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Hocam Sony'nin ülkeden çekilmesi beni korkutuyor açıkçası. Yoksa aklıma yatan neredeyse tek televizyondu şuan. Bütçeyi arttırıp S90C almak daha mı mantıklı acaba?
Bence ülkeden çekilmesi çok umursanacak bir şey değil. Media Markt, Vatan gibi yerlerden Sony televizyon almanızı öneririm. (10 yıldan uzun süredir Sony Bravia kullanıyoruz. Yeni televizyon olarak yine Sony alacağız.)

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat Aslan
Bence ülkeden çekilmesi çok umursanack bir şey değil. Media Markt, Vatan gibi yerlerden Sony televizyon almanızı öneririm. (10 yıldan uzun süredir Sony Bravia kullanıyoruz. Yeni televizyon olarak yine Sony alacağız.)
Media Markt ve Teknosa gibi yerlere sordum Sony'yi ve hepsi de ülkeden çekiliyor satışları düşük falan filan dediler. Yoksa C2 den sonra istediğim model A80K idi. Hala araştırma aşamasındayım Samsung S90C ye sıcak bakıyorum. Güncel kalmak belki daha iyidir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,765
Üyeler
155,624
Son üye
salih55
Top Bottom