Neler Yeni

50-55k arası 2k hikayeli oyuncu bilgisayarı arıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Abdul

Anakart B650, ram 2x xpg cl36 rgb, ssd 1tb sn580 veya kc3000 soğutucu da kendine göre bir şey miss gibi
İşlemci aynı olsa sorun olmaz dimi yeter li ?

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Hocam siz buradaki insanlar bilgili insanlarsınız ben okadar değilim bu resimdeki önerdiğin sistem çok güzel ve makul evet .ekran kartı bana göre kalbimden geçen ekran kartı peki bu işlemci için yeterli değil diyen insanlar var ileriye dönük yeterli değil doğru mu ? Ben 3 4 ay sonra zaten ryzen 7 7800xd alırım.ozamana kadar bu önerdiğiniz sistem sorunsuz olur doğru mu ? Zaten 2k monitör ile 2 k oynayacagım
Hocam hikayeli oyun oynayacaksanız sonuna iadar yeterli ve üst düzey bir sistem 7800x3d almazsanız bile olabilir 2kdan aşağı inmedikce darboğaz olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam siz buradaki insanlar bilgili insanlarsınız ben okadar değilim bu resimdeki önerdiğin sistem çok güzel ve makul evet .ekran kartı bana göre kalbimden geçen ekran kartı peki bu işlemci için yeterli değil diyen insanlar var ileriye dönük yeterli değil doğru mu ? Ben 3 4 ay sonra zaten ryzen 7 7800xd alırım.ozamana kadar bu önerdiğiniz sistem sorunsuz olur doğru mu ? Zaten 2k monitör ile 2 k oynayacagım
Hocam hikayeli oyun oynayacaksanız sonuna iadar yeterli ve üst düzey bir sistem 7800x3d almazsanız bile olabilir 2kdan aşağı inmedikce darboğaz olmaz
Bu daha çok tercih edilebilir ama palit markasını çok bilmiyorum
Palit güvenilir markadır

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Cefika
İşlemci aynı olsa sorun olmaz dimi yeter li ?
Hikayeli oyun oynayacaksınız. Bir sorun olmaz yeterlidir. Fikir olması açısından göz atabilirsiniz. Sizdeki ekran kartı daha iyi olacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Abdul

Palit güvenilir markadır
Bazen valorant flan oynuyorum öyle zaman geçsin diye .bunda bir sorun olur mu peki? 2 k da

Hikayeli oyun oynayacaksınız. Bir sorun olmaz yeterlidir. Fikir olması açısından göz atabilirsiniz. Sizdeki ekran kartı daha iyi olacak.

Peki bazen valorant flan oynayabilir miyim yani sistem sorun çıkarır mı? Call of walware gibi oyunlar

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Cefika
Bazen valorant flan oynuyorum öyle zaman geçsin diye .bunda bir sorun olur mu peki? 2 k da

Peki bazen valorant flan oynayabilir miyim yani sistem sorun çıkarır mı? Call of walware gibi oyunlar
Yok niye çıkarsın :D Ben imzamda yazılı sistemle cs2de 300+, valoda 300+ fps alıyorum 2k'da.

buff

80+
Ama Şuda Var Mesela 5600 İle 7600 Arasındaki Ön Bellek Farkı 8MB Bence Yeni İşlemcilerde En az Arda 16Mb Bir Önbellek Farkı Olmalı Battlefield Olsun Birçok Oyun Bu Konu Üzerinden Besleniyor
32MB L3 Cache bana şuan için yeterli gibi görünüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Abdul

Anakart B650, ram 2x xpg cl36 rgb, ssd 1tb sn580 veya kc3000 soğutucu da kendine göre bir şey miss gibi
Her oyunu ideal performans da 2 k da oynayabilirim değil mi? .4070ti ile amd ryzen 7500 f nin 2 k ultra da saf gücü ile güncel oyunlar da dahil sunduğu fps beni baya mutlu etti .süper olunca 10 20 + fps daha alınca muhteşem oldu hocam

Hocam bu fps oranları muhteşem adam bide dlss flan açmadan almış bu değerleri. Gerçekten yeterli geliyor

Yok niye çıkarsın :D Ben imzamda yazılı sistemle cs2de 300+, valoda 300+ fps alıyorum 2k'da.
Çok güzel bende o 4070 ti süperli sistemi alacağım pazartesi günü. günü:) bide bana en uygun monitör önerir misiniz hocam fiyatı en uygun fp olan

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765

Hocam sorun çıkarmaz ama haliyle 7800x3dden az FPS alırsın yani 500 alacağına 450 alırsın gibi düsün 7500fde iyi işlemci

ThE LoSt

80+ Silver
Korkum 7500 işlemcinin yetmemesi yükseltigim zaman ise 7 bin TL fark oluyor

Sizin öneriniz var mı
2k da sorun olmaz hemen hemen her gpuyu besleyecektir boş bir işlemci değil

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim