Neler Yeni

50 ADET G4 SİSTEM 9999₺'DEN SATILACAK

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
Gozalak
arkadaşlar burada sistem alanların kargoları ne durumda?

Paketiniz UPS’e teslim edilmek üzere beklemektedir.​

yazıyor ups kargo sayfasında ve tahmini bir teslimat süresi hareket hiçbişey yok..

waleyard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Murat Çetin
arkadaşlar burada sistem alanların kargoları ne durumda?

Paketiniz UPS’e teslim edilmek üzere beklemektedir.​

yazıyor ups kargo sayfasında ve tahmini bir teslimat süresi hareket hiçbişey yok..

net kargo ile geliyor benim ki. çıkış şubede şu an. yarın gelir diye düşünüyorum

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Buğra
net kargo ile geliyor benim ki. çıkış şubede şu an. yarın gelir diye düşünüyorum
net kargo nemiş ya bende bi bluetooth dongle aldım 3 gündür gebze merkezde bekliyor görünüyor müşteri hizmetleri bildiriyorum ilgili birime diyip diyip duruyor kıl oldum firmaya

waleyard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Murat Çetin
net kargo nemiş ya bende bi bluetooth dongle aldım 3 gündür gebze merkezde bekliyor görünüyor müşteri hizmetleri bildiriyorum ilgili birime diyip diyip duruyor kıl oldum firmaya
hadi ya :( sakaryada oturuyorum yakın diye gelir yarına diye düşünüyordum. inşallah aynısı olmaz. ilk sistemim heyecanla bekliyordum.

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
Gozalak
ben m2 ssd almıştım yine itopyadan net kargoya vermişlerdi..bildiğin soğuk hava deposu kamyonuydu gelen "sözde" kargo arabası :D

#Furkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan Ayyıldız
mükemmel bir sistemi kaçırmışım tekrardan stok'a çıkar mı?

YYyigit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yiğit Yıldızhan
Perşembe günü İtopya'dan sistemi sipariş ettim. Siparişim "netkargo" ile geliyor ve hala Ankara'da. Cuma akşam GameGaraj'dan sipariş verdim, birazdan elime ulaşacak. İtopya çalıştığı kargo firmasını gözden geçirmeli. Acelemiz yok ama diğer kargo firmaları1-2 günde teslimat yaparken 1 haftaya yakın bekleyecek olmak insanı rahatsız ediyor.

Blessed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Deniz
evet bende kasa+psu+ssd aldım kargo rezalet daha gelmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan Tayar
itopya neden sinrji gibi 1 adetten fazla satışı iptal etmiyor öyle etse al satçılara gitmesi azalır üstteki arkadaşın attığı linkde (sahibinden) adam 4 adet almış yani sinirlerim alt üst şuan
Bende bekledim başında ama hemen tükendi

waleyard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Murat Çetin
benim kargo geldi. işte olduğum için iş yerine getirmelerini rica ettim, akşama doğru gelecek. cumartesi verilmişti kargoya bugün geldi yani.

CihanDar.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Hakan ŞAHİN☪
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Adem
Dostlarım bu duyuruyu dışarıya çıkarmayın DA Forum yararlansın istiyorum aramızda! Donanım Arşivi G4 sistemi satın alıp havale ve banka problemi yaşayan kişilerden toplam 50 adet sipariş iptali yaşanmış. Akşam saat 18:00 itibari ile itopya Süper Mart fırsatlarında bu 50 adet sistemi artan dolar kurunu yansıtmadan satışa çıkartacaklar. Sessizcene hızlıca gidip alın ;) bu kıyağım da unutulur ama neyse :kekw:
Dostum böyle bir sistem yokmu yeniden ? Arkadaşım alicak bütçesini 10k yapabildi anca. Pusuda bekliyoruz resmen.

Top Bottom