Neler Yeni

500-600 lira bütçe ile Oyun kolu bulunabilir mi?

arda bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
arda bey
Replika var diye biliyorum replika harici f310 gördüm kimi öneriyor kimi önermiyor fikir belirtirseniz sevinirim.

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,493
İsim
Emre siyah
Zannetmiyorum, aliexpressden falan düşürebilirsen ucuza gamesir nova lite olabilir
@MuratTheFounderOfGariban (Bu konuda öneri yapıyor mu emin değilim yapmıyorsan kusura bakma reis)

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,807
İsim
Murat Orhan

Marshal

80+ Silver
En İyi Cevap
3

Yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum, fiyatına göre güzel bir kol. Titreşim olması da fiyatına göre epey güzel bir özellik. Tuş altı silikonları çok kaliteli olmadığı için zamanla basarken takılmalar meydana gelmeye başladı ama fiyatı ve kullanım süresi dikkate alındığında normal karşılıyorum.

arda bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
arda bey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zannetmiyorum, aliexpressden falan düşürebilirsen ucuza gamesir nova lite olabilir
@MuratTheFounderOfGariban (Bu konuda öneri yapıyor mu emin değilim yapmıyorsan kusura bakma reis)
bakicam teşekkürler

Yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum, fiyatına göre güzel bir kol. Titreşim olması da fiyatına göre epey güzel bir özellik. Tuş altı silikonları çok kaliteli olmadığı için zamanla basarken takılmalar meydana gelmeye başladı ama fiyatı ve kullanım süresi dikkate alındığında normal karşılıyorum.
rampage bir tık ön yargılıyım bir kaç rampage ürünü kullandım kulaklık mouse vs 2-3 aya çöpe atılacak hale geliyordu yine de önerin için teşekkür ederim bakacağım

Afur

80+
Rampage'den uzak durmanı öneririm. Rampage mouse almıştım bir kaç sene evvel, aynı gün akşamı 2-3 saat sonra bozuldu. İade için servis raporuyla uğraşmak zorunda kalmıştım. Bundan dolayı Rampage gördüğümde arkama bakmadan kaçarım, sana da tavsiye ederim. :LOL:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,095
Üyeler
157,895
Son üye
biggleban
Top Bottom